2726
عنوان

لطفا یه حس ششم واقعی بیاد بگه کی شوهر میکنم 😭😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10259 بازدید | 875 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس ششم نیستم دعات میکنم💓 یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی ا ...

میشه لطفا از ته قلبتون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پاکهدعا کنید شوهرم منصرف بشه از کاری که میخاد انجام بده 

2728
میشه لطفا از ته قلبتون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پاکهدعا کنید شوهرم منصرف بشه از کاری که میخاد انجام بده 

بنده قابلی نیستم ولی چشم عزیزم♥️

من روزهای سختی میگذرونم😔 اونقدر سخت که هر لحظه از نگرانی و ترس تپش قلب دارم یا پاهام میلرزه ، شبا نمیتونم بخوابم ،،،،،اگه میتونی و راضی هستی دعام کن 🙏🏻😭 شاید نجات پیدا کردم از گرفتاری. اگه دعام کردی بگو برات صلوات بفرستم❤️
ممنون میشم برای منم دعا کنی، خیلی خیلی درمانده شدم. الهی که خیر ببینی عزیزم.

چشم عزیز💙

من روزهای سختی میگذرونم😔 اونقدر سخت که هر لحظه از نگرانی و ترس تپش قلب دارم یا پاهام میلرزه ، شبا نمیتونم بخوابم ،،،،،اگه میتونی و راضی هستی دعام کن 🙏🏻😭 شاید نجات پیدا کردم از گرفتاری. اگه دعام کردی بگو برات صلوات بفرستم❤️

شب قبل خواب تا بتونم صلوات میفرستم براتون💓💓💓💓💓

یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاةَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

« اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء »

2706