2410
2400

منتظر پیام یه نفر هستم

کی پیام میده بهم ؟

کی ازدواج میکنم ۲۸ سالمه ؟

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

حس ششم نیستم

دعات میکنم💓

یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاةَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

« اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء »

من روزهای سختی میگذرونم😔 اونقدر سخت که هر لحظه از نگرانی و ترس تپش قلب دارم یا پاهام میلرزه ، شبا نمیتونم بخوابم ،،،،،اگه میتونی و راضی هستی دعام کن 🙏🏻😭 شاید نجات پیدا کردم از گرفتاری. اگه دعام کردی بگو برات صلوات بفرستم❤️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
حس ششم نیستم دعات میکنم💓 یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی ا ...

مرسی عزیزدلم 🥰❣

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
حس ششم نیستم دعات میکنم💓 یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی ا ...

میشه منم دعا کنی؟ 🥹

که تو درسام پیشرفت کنم

بیتاشونم 💚🧡                                                         ایران من🖤                                                                   من فرزند ایرانم و کوروش کبیر ریشه من است💙✌🏻         
2381
میشه منم دعا کنی؟ 🥹 که تو درسام پیشرفت کنم

من که بنده قابلی نیستم ولی چشم❤️❤️❤️

من روزهای سختی میگذرونم😔 اونقدر سخت که هر لحظه از نگرانی و ترس تپش قلب دارم یا پاهام میلرزه ، شبا نمیتونم بخوابم ،،،،،اگه میتونی و راضی هستی دعام کن 🙏🏻😭 شاید نجات پیدا کردم از گرفتاری. اگه دعام کردی بگو برات صلوات بفرستم❤️

میشه لطفا از ته قلبتون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پاکهدعا کنید شوهرم منصرف بشه از کاری که میخاد انجام بده 

2392