2733
2734
عنوان

خانما کمک لطفا

205 بازدید | 9 پست

من روز 2۸ ابان پریود شدم  وبعد 7 روز اتمام پریودیم بوده والان یک هفته گذشته ودوباره لک بینی و گاهی هم خون روشن میبینم.  شما میدونید دلیلش چیه.  ؟؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 

[QUOTE=262007337]کمرت شل شده.[/QU چطور اخه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین خونریزی که تموم شد ی مدت چیزای گرم بخور .کاچی بخور .بهتر میشی آن شاللع .کارهای سنگین هم نکن

من بر عکس چیز سرد بخورم تو پریودی خون ریزی درست میکنم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین خونریزی که تموم شد ی مدت چیزای گرم بخور .کاچی بخور .بهتر میشی آن شاللع .کارهای سنگین هم نکن

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم خوبی رمان ماتیک رو کامل خوندی؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2738
سلام عزیزم خوبی رمان ماتیک رو کامل خوندی؟

ن عزیزم یه قسمتی به بعد دیگه نویسنده پارت نزاشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن عزیزم یه قسمتی به بعد دیگه نویسنده پارت نزاشته

اره منم تا ۶۰۰خورده ای خوندم

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬