2726
عنوان

سلام نگین هستم ببخشید چند روز گوشی دستم نبود ، خیلی غصه دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7072 بازدید | 60 پست

سلام نگین عزیزم متاسفانه در این شرایط مجبوری فقط صبوری کنی جلوی پدرومادرت بی خیال باش این قضیه ممکنه ماهها طول بکشه همش میخواین غصه بخوری سلامتی خودتو حفظ کن به اندازه کافی بهش فرصت دادی اون بدجوری خشمگینه حرف زدن فایده نداره هروقت آروم شد میتونی باهاش حرف بزنی امید به خدا 

من کجا برم؟ من باکی برم؟ من چطور حال خودمو خوب کنم

عزیزم کاری نداره عکس فیک از گوگل دانلود کن توام بزار که رفتی پاک یا رفتی بیرون مسافرت اینا. تو گوگل سرچ کن ویسگون نسافرت یه عالمه فیک میاد بزار ببینه بسوزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون کاری نکرده ابجی خودت یک چیزی دستش دادی الانم کلا پیام و اینا نده بذار ازت بی خبر باشه اصلا صحبت نکن باهاش اون داره با این کاراش لجتو درمیاره ک دفع دیگه اومدی تو زندگیش این کارو نکنید از من بپرس ک همینه موضوع

خانوادش نه زنگ نه پیام هیچ

عزیزم اگه خونه مستقل دارین، حتما نذاشته خوانوادش چیزی بفهمم که زنگ نزدن 

کاش وقتی خودش اصرار داشته باهات حرف بزنه می‌رفتی باهاش حرف می‌زدی

هنوز باکره ای یا نه؟

ببین اگ برگردی سالها بعد میگی کاش همون وقت طلاق گرفته بودم این آدم بدرد زندگی نمیخوره تو هنوز فرصت داری اول راهی بنظرم طلاقتو بگیر بشین خونه درستو ادامه بده ک فردا یچیز بشی اینطور به بن بست نخوری تو زندگی ، دیگ این آدم بدرد زندگی نمیخوره تو ب کاراش فک کن 

خودتم واس رفتن همچین کسی ناراحت نکن بدون خدا دوست داشته این حس غمتم تلقین همچی درست میشه ولی تا زمانی ک حال خوبتو به فرد دیگه ای گره بزنی اینجور میشی رو پای خودت پاشو بذار بره بدرک

چه زود شناختیش دیدی شوهرت ادم نبود هیچ ادم نرمالو عاقلی واسه یه کافه رفتن کارو به اینجا نمیکشونه انقد بی احترامی به پدرو مادرت نمیکنه اصلا محلش نده استوریاشم نگاه کن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

تمام تلاششو میکنه ماریتو ببخشی بعدم با خیالت راحت طلاقت بده به نظرم از قبل این مسئله به فکر جدایی بوده و پشیمون از ازدواج که این شد بهانش

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706