2726
عنوان

در مورد کاربران آقا که لحن و ادبیات سخیف دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 106 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه فک نکنم همشهری باشیم من کورد هستم. نه منم تا مهر امسال با کسی نبودم. الان هم با یه آقایی ...

عزیزممم

آره من تهرانم

کلا از هر کی خوشم میاد ازم دوره 😂❤

ولی میدونی درددل کردن حس نزدیکی و تعلق خاطر و علاقه میاره و وابسته میشید و... ماجرای منم با درددل شروع شد و تهش خیلی آسیب دیدم

البته خوبی هم داشت اما جدایی عاطفی خیلی سخته خیلی

ومن متأسفانه سخت آدما رو فراموش می‌کنم

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
عزیزممم آره من تهرانم کلا از هر کی خوشم میاد ازم دوره 😂❤ ولی میدونی درددل کردن حس نزدیکی و تعلق ...

عزیزم❤️😍

منم از هرکی خوشم اومد اهل تهران بود😅❤️

کاملا حق با توه.همین الانشم وابستم😑چند روز پیش سر یه موضوعی باهاش دعوا کردم و از همه جا مسدودش کردم ولی آخر سر دلم طاقت نیاورد و بهش تکست دادم🙄🥺

میدونم ته این رابطه هیچی جز جدایی نیست ولی همین وابستگی نمیزاره تمومش کنم

2728
الهی عزیزم  خداروشکر که الان حالت خوبه و این بحرانُ با موفقیت حل کردی🌷❤️

خوب که نمی‌شه گفت اما همین که ازش گذر کردم خیلیه، چون فکر می‌کردم بدون اون می‌میرم. بهترین دوستم بود، نزدیکترین کسی که تمام حرفام رو بهش می‌زدم. قبل از اون زندگیم خیلی خالی بود و وحشت داشتم که روزی نباشه. با نبودش هم بهترین دوستم رو از دست دادم هم کسی که روزی صادقانه عاشقش بودم. واقعا هم تا چند ماه عین مرده متحرک بودم، ولی خدا رو شکر می‌کنم که بهش برنگشتم چون علاوه بر دروغش، شرایط ازدواج هم نداشت و کار خیلی سخت بود و من دیگه تحمل این دوری و بلاتکلیفی و اضطراب رو نداشتم.

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
عزیزم❤️😍 منم از هرکی خوشم اومد اهل تهران بود😅❤️ کاملا حق با توه.همین الانشم وابستم😑چند روز پیش ...

من با تمام وجودم درکت می‌کنم و چیزی ندارم که بگم

حق داری ❤

خوب که نمی‌شه گفت اما همین که ازش گذر کردم خیلیه، چون فکر می‌کردم بدون اون می‌میرم. بهترین دوستم بود ...

عزیزم این خیلی خوبه که ازش گذر کردی درک میکنم چقدر شرلیط سختی داشتی و چقدر بهت تلخ گذشت ولی من مطمئنم این ماجرا از تو یه آدم باتجربه تر و قوی تر ساخته.تو تصمیم سختی گرفتی اونم تو شرایط سخت ولی این تصمیم درست خیلی بهت کمک کرد.انشاءالله از این به بعد آدمهای درست سر راه زندگیت قرار بگیرند و عاقبت بخیر بشی❤️🌷

عزیزم این خیلی خوبه که ازش گذر کردی درک میکنم چقدر شرلیط سختی داشتی و چقدر بهت تلخ گذشت ولی من مطمئن ...

ممنونتم عزیز دلم 😘😘 همچنین برای خودت ❤

ممنون عزیزم همین که درکم میکنی خیلی برام قابل احترام و دوست داشتنیه

چون خودمم توی چنین شرایطی بودم

از 26سالگی تا 31سالگی

دائما توی یه حالت خوف و رجاء

درگیری عقل و احساس

وضعیت غریبیه

به قول فاضل نظری: چون تلخی شراب، دل‌آزار و دل‌پذیر!

کلا پارادوکس عجیبیه

اصلا جایی آقایون اینجی نیست دیگه مسخرشو در آوردن .بندازینشون بیرون اصلا🙂

ولی راست میگی جواب ابله هااان خاموشیست.

غیر از این میبایست زبان ابله هان آموخت .

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️
اصلا جایی آقایون اینجی نیست دیگه مسخرشو در آوردن .بندازینشون بیرون اصلا🙂 ولی راست میگی جواب ابله ه ...

😂😂😂

البته من باادبم و ابله و اینا نگفتم!

مگه کاربرای آقا جرات دارن از این چیزا هم بگن!! تا اونجا ک من خبر دارم چراغ خاموشن یکیشونم هست بیوش ...

این من آقا هستم تازه پیداش شده ولی لامصب همه جا هست و توی همه تاپیک‌ها فاز نصیحت و ارشاد برداشته.فکر می‌کنه بدون نصیحت‌هاش زندگی ما مختل میشه.ولی خدایی تا حالا بی ادبی و بی احترامی نکرده.

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
2706