2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یه باردار پیدا میشه از تاپیکت میترسه😂

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙 
2731
چيكار كنم؟ واقعا دوتا ضربه به سرم حس كردم از خواب پريدم

نمیدونم والا

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙 
2738
طبیعیه بعضیا حتی موقع خواب احساس میکنن یکی اسمشو صدا میزنه. نترس همه اینا طبیعیه جن چیه

من تا حالا اينطوري نشده بود

تاپيك هاي قبليم رو ببينيد نوشتم همه فاميلامون تو كار جادو و طلسم اند، خانوماي اينجا يه سري راهكار دادن بهم مثل اسفند كندر دود كردن هر روز، سوره بقره ،..

كه هر روز انجام ميدم و گفتند با انجام اينها ازار جن ها زياد ميشه ولي بايد تحمل كني تا كلا از خونه زندگيت برن بيرون

منم چند وقت پیش خواب بودم که یهو بیدار شدم همین بیدار شدم صدای کوبیده شدن در خونمون رو شنیدم یعنی انقدر واضح بود که صداش هنوز تو گوشمه . بعد رفتم درو باز کردم گفتم شاید مامانم باشه چون طبقه پایین هستن و براشون اتفاقی افتاده باشه ‌.ولی کسی نبود 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2706