2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امام حسین

جِدی؟محتاجم . . 🥺

میشه شما برام نذر کنی ؟خودم میفرستم اخه شما اعتقاد بهتری داری بهشون

دارم با افسردگی مبارزه میکنم ؛ میشه اذیتم نکنید ؟ با منی که همه دنیام زیر دومتر خاکِ صحبت انگیزشی نکن .
2731
« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »

💜🌱

دارم با افسردگی مبارزه میکنم ؛ میشه اذیتم نکنید ؟ با منی که همه دنیام زیر دومتر خاکِ صحبت انگیزشی نکن .

من همیشه برای بقیه کسایی که تو نی نی سایت هستن نذر کردم جوابگو بوده

تو دو تن هستی! یکی بیدار در ظلمت و دیگری خفته در نور☯️ هرگز اجازه نده تنهاییت استاندارد هات رو پایین بیاره🪄 انسانی که با یک کتاب، شعر، متن، آهنگ یا حتی یک فنجان چای و قهوه حالش خوب می‌شود؛ هیچ‌کس در برابر او پیروز نمی‌شود، حتی زندگی در مقابل او زانو می‌زند❤️ محکوم به امید محو راهی، میری تا پای حرفت باشی؛ من هنوز زندم شده باشه تنها من هنوزم این بازی به من میاد هنوز زندم به امید فردا🌊 

نمک نذر کردن  ب نیت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام 

خیلی خیلی خیلی  ثواب داره  حاجت میده 

💛🧡💚❤️خداجونم شکرت به هزارویک دلیل💛🧡💚❤ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2738
چ جوری

مثلا   ۵  بسته نمک نذر میکنم  ب نیت حضرت زهرا   میدم   که  این مشکلم حل   بشه   

💛🧡💚❤️خداجونم شکرت به هزارویک دلیل💛🧡💚❤ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2706