اومدم قرص بخورم

اول و همین سر قرصو باز کردم گذاشتم رو دستم افتاد خونه تاریکی زمبنو گشتم پیدا نشد😐گفتم صبح پیدا میکنم

دومی باز کردم گذاشتم کنار لیوانم رفتم لینوانم اب پر کردم اومدم برش دارم بخورم دیدم اعع نیست😐یادمه کنار لیوانم بود

اومدم سومی و بردارم بخورم قال قضیه و بکنم دیدم قرص تموم شده😐😂

اقا اینا یه نشونه نیست که نباید قرص و بخورم کلا؟ 😐دارم باز تو یخچالا نخورم بخورم؟ 😐خرافاتی نیستما ولی دیگ باورم شد 😐😂

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

بیا نخورش ، شاید یچیزیت میشه بخاهی بخوریش   یا شایدم قرصه اشتیاهی هست ب اسم ی نگا بنداز ببین😂😂

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیا نخورش ، شاید یچیزیت میشه بخاهی بخوریش   یا شایدم قرصه اشتیاهی هست ب اسم ی نگا بنداز ببین😂 ...

😂نه همه چی اوکیه قرصه اشتباه نی 

ترسیدم بخورم😐😂

بخور

منم کلی قرص تباه میکنم😂🤣

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

قرص چیه حالا؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بیشتر شبیه یه نشونه است که بری دکتر برای آلزایمرت

😐حق😂

ولی قشنگ یادمه کنار لیوانم گذاشتم اصلا گفتم اعع لیوانو پر نکردم گذاشتم کنار لیوان

اصلا بعدش تا شعاع ۲ میتری و گشتم نبود😐

اصلا شاید وضعیتم حاد تر باشه اصلا در نیورده باشن😂😂🤣🤣

نشونه ها تو زندگی هستن از صبح تا شب اما کسی که باطن پاکی داره متوجهشون میشه مفهومشون رو می‌فهمه

قرص چی هست حالا خب قرص رو تو مشتت بگیر لیوان پر کن بنداز بالا بخور ، اگر با تمام جوانب و حواس جمعی بازم بله نیومد تو کار نخور😁 بعدا بخور

برای سلامتی امام زمانمون صلوات 
خیلی جالبه خیلیا میگن «من خرافاتی نیستم» بعدش کاملا یه حرف خرافی میزنن!

👌🏻😂قانع کننده بود

اخه من خودم اینجور چیزا و خرافات میدونستم اصلا باور نداشتم

الان حس میکنم واقعیه😐

دیوونه شدم رفت🤣

2706