2733
2734

پسرم 7سالشه.از دیروز اسهال شده ولی الان دیگه میگه دلم درد میکنه هر چی تونستم دادم بهش مثل کنه.موز.سیب رنده شده.و....ولی بهتر نشده نمیدونم چی بهش بدم .آخه دکتر هم عصر بهم نوبت داده کسی بلده چه دارویی بگیرم تا عصر بهش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساشه ی کیدی لاکت داری؟

بریزتوماست بده بخوره توروزدوباراینکاروکن شکمشوسفت میکنه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
2738

شربت دیسیکلومن و پودر کیدی لاکت فکر کنم خوب باشه، سنتیش هم من قند یا نبات رو روی گاز داخل یه ظرف میسوزنم بعد از اینکه سیاه شد یه مقدار عرق نعنا میریزم بعد از اینکه یه جوش خورد میدم بخورن البته خیلی تلخ میشه

نه ندارم

برو داروخونه بگیر عالیه زود جواب میده

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz

اگه انار داری آبشو خودت بگیر طبیعی بده بخوره هرچی تو معده روده شه دفع میشه، انار میکروب کشه و اینکه اشتهارم باز میکنه و هرچی تو معده باشه میشوره میبره پایین

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
2706