2726

اینستا هم که فیلتره

میخوام مشاوری باشه که خودش رشته تاپ میخونه و این راهو رفته

و حتما حضوری باشه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده

دیوار. معمولا آگهی مشاوره میذارن

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم شهری

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙 
2728
معتبرن؟

اگه کسی رو پیدا کردی میتونی ازش مدارک دانشجوییش رو بخوای یا سوابق مشاوره‌اش رو بپرسی عزیزم

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 

فکر کردی مشاوره بلدن؟! فقط ازت پول میگیرن کلاس میذارن چرت و پرت میگن...شخصا با یه دانشجوی داروسازی مشاوره برداشتم خیلی هم معروف بود آموزشگاه هم مشاوره میده... ولی به درد لای جرز دیوار میخورد بخدا حرفاش...اینا صرفا تجربه خودشونو بلدن بگن در بهترین حالت که اونم خسیسن نمیگن

فکر کردی مشاوره بلدن؟! فقط ازت پول میگیرن کلاس میذارن چرت و پرت میگن...شخصا با یه دانشجوی داروسازی م ...

پس کلا مشاور بدرد نمیخوره؟

وای از ارومیه یکی رو‌میشناسم ولی دیگه مشاوره نمیده متاسفانه چون دیگه پزشکیشو تموم کرده مطب زده دیگه ...

اسمش چیه عزیزم

پس کلا مشاور بدرد نمیخوره؟

مشاور اینجوری آره به نظر من به درد نمیخوره...فقط دنبال پولن...بعد یه برنامه چرت میدن دستت که خودت بهتر از اون میتونی بنویسی...اولشم میگن هر روز ازت میپرسیم درس خوندی یا نه...ولی بخدا اینم ارزش نداره چون کنترلشون از روی دلسوزی نیست صرفا بخاطر پوله اصلا وقت نمیذارن...حتی من دیدم کسایی که هفت هشت میلیون دادن مشاوره تاملند ثبتنام کردن ولی اصلا برنامشو نمیخونن...بهترین کار اینه خودت برنامه بنویسی عمل کنی مرد و‌مردونه

مشاور اینجوری آره به نظر من به درد نمیخوره...فقط دنبال پولن...بعد یه برنامه چرت میدن دستت که خودت به ...

بیشتر بخاطر افت روحیم میخوام مشاور بگیرم

2706