2733
2734

یه پسری هست من مدتیه دارم ازش حرص میخورم فقط

باهاش دیروز چت کردم در مورد درس و این مزخرفات...خودش شروع کرد منم دیگه به رسم ادب!! جواب اینو دادم

بچه ها خیلی بی ادبه مثلا میگم حال شما خوبه؟ انتظار دارم باادب جواب بده دیگه..برمیگرده میگه عین یه خر له شده خستم ...به من چه خسته ای آخه میمون

حالا اینا هیچی ...تهش از من یه کاری خواست و بعد گفت دارم میرم مسافرت دو سه روزه یه ساعت دیگه حرکتمه... برام مقدور نبود کاری که خواست انجام بدم خیلی مودبانه گفتم نمیتونم...خاک بر سرم بعدشم نوشتم به سلامت برید برگردید  

مطمئنم دید ولی چون نخواستم چیزی که خواسته انجام بدم اونطوری کرد و جواب نداد بی تربیت

نه سین زد نه جواب داد نه هیچی

الان میخوام یا پیام آخرمو پاک کنم هم برا اون چون سین نزده پاک میشه ولی فکر کنم خیلی ضایعس...یا دیلیت چت بزنم و اون گزینه که میاد برای اون هم چت دیلیت بشه تیک بزنم کلا براش چتمون حذف بشه و تلگرامم حذف کنم دیگه مزاحمم نشه...کار اشتباهیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاهرررررر بیخیال چقد مختو درگیر کردیا اون الان با هزار نفره ک انقدم باتو راحته بیخیال عامو

وای من یه سوال پرسیدم نگفتم بیایید نصیحت کنید

من خودم میدونم اون کیه چکارس

ما یه سری کارای مشترک داشتیم اصلا خیلی جزییات داره بخوام بگم طول میکشه که از تابستون تا حالا چی گذشته... میخوام از شر بی ادبیش خلاص شم اما نمیتونم رودر رو بگم

2738
نه هیچ کاری نکن. جوابت خوب بوده. از این به بعد مثل خودش باهاش رفتار کن

اون خیلی بی ادبه تمام رفتاراشو نگفتم ببینید چیه

به من در مورد یه قضیه کمک مالی کرد تابستون...بعد یه کار اقتصادی مشترک کردیم باهم...من پولشو برگردوندم خوبم برگردوندم ...ولی فکر کنم از ادب و سادگی من سواستفاده میکنه..بعدش هم چندبار ازم کمک خواست بی منت کمک کردم...دیگه داره میره رو مخم کاراش...فکر کرده رئیسه...دلم میخواد یه جوری بفهمه ازش بیزارم ول کنه بره

من چرا بهش گفتم به سلامت بری برگردی!   خاک تو سرم...

انقد گفتی بی ادب فک کردم فش ناموص اینا داده/:

همینم مونده!   همچین غلطی اگه میکرد که حسابشو میرسیدم

من فقط یه کارشو اینجا گفتم

همیشه اینجوریه... منت میذاره سر کمکی که بهم کرده...منم میخوام یه جوری بفهمونم ازش بیزارم

2706