2733
2734
جرر بیچاره طارمی و بیرانوند آشغال شدن😂😂😂باشه حالا که خیلی پیله ای تقسیم میکنیم😂😂

اره دیگ الان اشغالن قبلن نبودن..افین خوبه راضیم اون ک نیشش بازه دندونش مشخصه نشسته اونو میبرم من دلبره لنتی😬😁

اره دیگ الان اشغالن قبلن نبودن..افین خوبه راضیم اون ک نیشش بازه دندونش مشخصه نشسته اونو میبرم من دلب ...

واای نه تروخدا اون محبوب خودمه😭😭😭😭

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم اونو میخامممممم😢😭😭😭😭

کدومه؟

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2738
سومی😭

اها🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
نمیدونم دقت نکردم به نمکش کلا کاری ندارم با کراش مراش🤔😹

دقت کن ب نمکش...😂😂😂شبیه پسربچه های خنگه🤣🤣🤣🤣🤣البته دوراز جونش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقت کن ب نمکش...😂😂😂شبیه پسربچه های خنگه🤣🤣🤣🤣🤣البته دوراز جونش

شبیه دوست پسر سابقمه عکسشو بذارم؟

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
2706