2703
2553
عنوان

دیگه گندشو در اوردین

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااااااااا اون خانم باردار شعور داره که نیابد بياد اگه اینقدر بی‌شعور خب بزار بترسه 

ببخشید توروخدا وقتی تو عنوان اومده کل ماجرای ترسناکو تعریف کرده خانوم باردار علم غیب داره که حتی چشمش به عنوان هم نیوفته ؟ قبل نظر دادن بخون ببین من گفتم خودم وقتی میبینم طرف زده ترسناکه حتی سمت تایپیک نمیرم ولی این حتی زحمت به خودش نداده تو عنوان بزنه ترسناک بعد متنشو بنویسه تموم ماجرا رو تو عنوان زده 

2720
وااااااااااااا اون خانم باردار شعور داره که نیابد بياد اگه اینقدر بی‌شعور خب بزار بترسه 

وقتی سایت میفته دست چهار تا بچه مدرسه ای همین میشه که بگن خانوم باردار شعور داره نیاد تو سایتی که مال بارداراست عجب بخدا چقدر شماها خوبین 

عههههههههههههههه خب آره این بی‌شعوریه

فکرکنم آدم بی شعور هم یکم عقلش برسه همچین کاری نکنه چون خدایی نکرده یه خانوم باردار ببینه بترسه اتفاقی براش بیفته نمیدونم چجوری میخاد جواب مدیونیشو بده 

فکرکنم آدم بی شعور هم یکم عقلش برسه همچین کاری نکنه چون خدایی نکرده یه خانوم باردار ببینه بترسه اتفا ...

آره دیگه عمومأ اولش میزنن تاپیک ترسناک یا مثلاً می‌نويسن باردار نياد ولی خب وقتی ننویسن آدم از کجا بدونه 

2714
تاپیک من منظورتونه؟ 🥺 بخدا قصد ترسوندن نداشتم اتفاقو گفتم تخلیه بشم. از تاپیکای قبل ترم که گفته بود ...

تاپیک توک ترسناک نیس.دزدیه

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.
آره دیگه عمومأ اولش میزنن تاپیک ترسناک یا مثلاً می‌نويسن باردار نياد ولی خب وقتی ننویسن آدم از کجا ب ...

دقیقا وقتی مینویسی دیگه خانوم باردار اگه بترسه سمت تایپیکت نمیاد ولی وقتی تو عنوان اومدی نوشتی یه لحظه چشمش میفته 

عنوان تایپیک انقد ترسناک بود یه لحظه بخدا حس کردم بدنم لرزید خوندم حالا نمیدونم شما تایپیک زدی ...

چی بود عنوان

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.

میشه لینکشو بدی من بخونم تو نخون 😐🥲

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
میشه لینکشو بدی من بخونم تو نخون 😐🥲

خدا شفا بده واقعا واقعا دیگه این سایت به درد نمیخوره چون همین شمارو با این حجم درک دیدم که امشب تو ده تا تایپیک نظر و مشاوره دادی 

ای گفتی قربون دهنت بگو احمق بیشور خودت ترسیدی میخای بقیه روهم بترسونی نصف شبی کلی از خانوما تنهان شو ...

بخدا  من همین فکرو کردم خیلی شبا تنهام 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

2706