2410
2553

زبونم لال خواب دیدم داداشم و مامانم مردن برادرزاده ام اومد خبر فوتشون و دور از جون داد بعد دوست پسر سابقم متو با یه چاقو بزرگ تو. خونه زندونی کرده بود کتکم میزد روم چاقو میکشید نمیذاشت برم مراسم سرم داد میزد هی میزد تو گوشم دادهای وحشتناک بعد پسر داییم اومده بود زن داداشم و میخواست خواستگاری کنه واسه خودش دوست پسر. سابقمم تند تند مشروب میخور با حرص نگاه میکرد الان طپش قلب گرفتم از ترس چسبیدم به مامانم 😰😰😰😰میگم ممکن دلیلش این باشه یک ساعت پیش که داشتم میخوابیدم به چیزهای خشن فکر کردم و با همون فکر خشونت آمیز خواب رفتم دلیلش این باشه؟؟الان چشام میسوزه نوبت چشم پزشکی هم دارم از ترسم نمیتونم برم دسشویی هوا ساعت چند روشن میشه بچه ها؟

خوابتو تعریف نکن بعد هم ،خواب مرگ وقتی خود طرف رو با لباس سفید نبینی، به معنای عمر زیاده برای اون فرد

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوابتو تعریف نکن بعد هم ،خواب مرگ وقتی خود طرف رو با لباس سفید نبینی، به معنای عمر زیاده برای اون فر ...

نه با لباس سفید ندیدم آخه این  دیگه کابوس بود خواب نبود متاسفانه منم زیاد کابوس میبینم 

2456
نه با لباس سفید ندیدم آخه این  دیگه کابوس بود خواب نبود متاسفانه منم زیاد کابوس میبینم

خب پس هیچی نیست نگران نباش 

صدقه بده تعریف هم نکن 

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2714
با لباس سفید کسیو ببینی بده؟؟ 

نه همیشه

اگه ببینی که طرف مرده و و واقعا لباس سفید پوشیده باشه هب تعبیرش برای فرد بده

اگه میبینی انگار داره میره از پیشت،یا خوابیده

همیشه که لباس سفید معنی مرگ نمیده