2726
عنوان

سنم زیاده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 67 پست
خاله شوهرم ۳۰ سالشه تازه عقد کرده اونم با زور و اجبار میگه باورم نمیشه من حالا حالا نمیخواستم شوهر ک ...

منم ۳۱ سالمه تازه ۱ ساله ازدواج کردم انقدرم خوشحال و راضیم که به حرف پدر مادرم گوش کردم و زود ازدواج نکردم،چون همه کارایی که هدفم بود انجام دادم و به ثمر رسید گذشته از اون آرزو هیچی به دلم نموند که بعدش واسم عقده بشه هی بخوام تو خونه شوهر توقع بیجا داشته باشم،الانم خداروشکر تمام تمرکز و انرژیمو واسه زندگی مشترک گذاشتم

اره والا نیست باید واقعا بیاد نمیدونم کی میاد اما کلا خانواده های مذهبی زودتر ازدواج میکنن و مورد م ...

نه بابا اتفاقا مذهبی سرتغ دارم کلی دختر خوشگل تو خونشونه و هنوز مجردن داغونتر ازونا ازدواج کزذن اینا هنوز هیچ سر ته خونه موندنشون این روزا موقعیت شغلی پدررر خوب باشه قفرت و فرت خاستگار میاد برا طرف 

با اینکه دختره مث ماه باشه مردم عقلشون کور شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده های مذهبی رو نمیدونم ولی همه دوستای من که ازدواج کردن با شوهراشون دوست بودن ولی من اهل دوستی ...

اره دیگه یا باید مذهبی باشی تو مسجد پیدا کنی و مراسما

یا دوست باشی و شانس باشه و بگیر باشه😂

مثل ما که نه اهل مسجد باشی نه اهل دوستی میمونیم انگار😐✌️

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
2728
کاش سر کار بری زیاد جلو چشمشون نباشی😂😂

وای😂😂

اخه زیادم همو نمیبینیم یهو حرف ازدواج میشه میگن اما من خودم اصلا نمیخوام با کسی که اوکی نیستم ازدواج کنم با سنم هم مشکل ندارم پدرمم بیرونم کنه میرم یه پانسیون اما ازدواج بد انجام نمیدم

فقط یه چیزی بگید بگم دهنشونو ببندن

حرفاشون دلم میگیره

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
وای😂😂 اخه زیادم همو نمیبینیم یهو حرف ازدواج میشه میگن اما من خودم اصلا نمیخوام با کسی که اوکی نیس ...

باز خوبه مادر بزرگت فقط درباره ازدواجت ازت میپرسه مادر بزرگ من هم در مورد ازدواج هم درمورد کار هر وقت منو میبینه میگه تورو واسه کاری برنداشتن؟🤔

وای😂😂 اخه زیادم همو نمیبینیم یهو حرف ازدواج میشه میگن اما من خودم اصلا نمیخوام با کسی که اوکی نیس ...

بگو اگر خاسنگار اومد راه ندید کلا دوسندارم ازدواج کنم یا بگو فاانی ازم خاستگاری کرد تو دانشگاه موقعیتش اوکی بود ج رد دادم هر چند روز همچین جیزی بگو کم کم میگن وای بیا یکاری کنیم راضی شه ب همه هم میگن خودش نمیخاد😂نظرت چیه😂

باز خوبه مادر بزرگت فقط درباره ازدواجت ازت میپرسه مادر بزرگ من هم در مورد ازدواج هم درمورد کار هر وق ...

وای😂😂

کلا میزنن ادمو تخریب میکنن در عرض یه ثانیه افسرده شدم🤦‍♀️😹

بگو اگر خاسنگار اومد راه ندید کلا دوسندارم ازدواج کنم یا بگو فاانی ازم خاستگاری کرد تو دانشگاه موقعی ...

خوبه واقعا😂

واقعا تو دانشگاهم خواستگار داشتم حتی دوماهم با یکیشون اشنا شدم بعد دیدم ادم نیس ردش کردم

البته اینارو نمیدونن من و مامانم میدونیم

ولی اگه خواستگار بیاد واقعا بهم خبر ندن چی😹😹

خب نظر بده چکار کنیم🤦‍♀️

عزیزم اگه من بیل زن بودم که باغچه خودمو بیل میزدم 😂صبر تنها چیزی که به فکرم میرسه تا یه آدم مناسب بیاد تو زندگیمون من خیلی دوست داشتم عاشق بشم با عشق ازدواج کنم ولی هنوز قسمت نشده ولی اگه میپرسی که چجوری دهن مردمو ببندیم؟ازقدیم گفتن در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردمو نوچ

2706