2726
عنوان

سنم زیاده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن خاهر کجا سنت زیاده..دیگه تقریبا موقعشم هس😂

خواستگاری که مد نظرمه نمیاد

چکار کنم

البته فامیلمون مذهبی بودن دامادشم همینه

من اصلا مذهبی رد میکنم

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
2728
ازدواج شکستن شاخ قول نیست ازدواج مایع افتخار و پز نیست عزیزم ادم تنهایی میتونه مایع افتخار برا خودش ...

آره ولی نمیدونم چرا اونایی که ازدواج کردن به مجردا با دید تحقیر نگاه ورفتار میکنن بخصوص اگه سنشون ازت کمتر باشه 😏

ولی‌من میگم‌تو سن‌کم بچه بازی زیاد داری آدم من خودم ۲۰ شوهرم‌۲۶ خیلی‌ چیزا مونده یاد بگیریم حتی نمیتونیم‌مدیریت کنیم خیلی چیزارو الان به خدا تازه فیلم گرفته ببینیم 

هیچی سنت خوبه حالا دنبال شوهر بگرد

نه من واقعا تا کیس مورد نظرم نیاد ازدواج نمیکنم حتی تا ده سال دیگه

اما دلم گرفت  

بیشتر نگران تیکه اطرافیانم چون هنوز هیچی نشده امروز شنیدم انشالله برای تو هم پیش بیاد نوبت تو😐چی جواب بدم خفه شن

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

۲۰ سالمو تازه تموم کرده بودم ازدواج کردم یه بار برادرشوهرم به خواهرزاده هاش گفت مواظب باشین زود ازدواج نکنین ها عمه هاتون بگن ول کنین درستون ۲۰ سالگی شوهر کنین برین دنبال درستون اونقدر خجالت کشیدم 😑

واکنشت درست و منطقیه بز چیه میگی؟ اعتماد بنفست رو بالا ببر همینجوری الکی هم نه با چی؟ با ادامه تجص ...

اخه هی تکرار میکنن هر سری منو ببینن 

انگار نون اونازو خوردم جای اونارو تنگ کردم

دوس ندارم هی بشنوم

وای من ۱۸ازدواح‌کردم‌ یادمه اطرافیان از این چرت و پرتامیگفتن کی مخوای ازدواج‌ کنی ..دهن مردم‌رو‌نمیشه بست

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
آره ولی نمیدونم چرا اونایی که ازدواج کردن به مجردا با دید تحقیر نگاه ورفتار میکنن بخصوص اگه سنشون از ...

وای خاهر ولشون کن عقده این چجوری نشون بدن عقده شوهر داشتن.؟امار طلاق ببین خاهر من شوهر خوب هنره ن هر شوهری پسر اویزون هیز بیماار روانی بی پول ریخته برا ازدواج ما دخترا نباید سر عقده بعضیا خودمونو بدبخت کنیم ک دختر هر سنی بخاد میتونه ازدواج کنه حتی۴۰ سالگی مهم اینه خودش پشت خودش باشه

خوشبخت بشی بهترین موقع ازدواج کردی نه بچه بودی نه خیلی سنت زیاد بوده 

ولی بنظر خودم خیلی بچه بودم در مقایسه با بییت ساله های الان ماشالله چقد فهمیدن بعضیاشون😳😳😳

2706