2726

آنفولانزا گرفتیم بعد دخترم گوش درد گرفت یهو بردمش عمومی اریترومایسین داد یه سرم هم همون موقع وصل کرد با آمپول آنتی بیوتیک،،،،، درد دخترو خداروشکر خوب شد، 6 تا قرص اریترومایسین داد ک روزانه بش بدم حالا تموم شدن بنطرتون برای درمان آنفولانزا هم خوبه؟؟؟ آخه دخترم هنور آبریزش بینی داره،،،10 سالشه 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنطرتون باید ببرم گوشش و چک کنن باز گوش و حلق و بینی؟؟؟؟؟؟ 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 
2728
گوشش رو حتما چک کنید پسر من الان دوماه درگیره یک سری ظاهرا خوب شد دوباره تب و گوش درد و عفونت و...

وای ن گوش درد خیلی بده، من خودمم گرغتم یعتی این آنفولانزا میزنه ب گوش یه گوشم نمیشنوه،،، الان اریترومایسین تموم شد باز ببرمش دکتز برا گوشش خیلی میترسم، 

گوشش رو حتما چک کنید پسر من الان دوماه درگیره یک سری ظاهرا خوب شد دوباره تب و گوش درد و عفونت و...

چ دکتری بر دیش گوش و حلق و بینی یا اطفال 

پسرت چند سالشه یعتی من اولین بار بود درد گوش داشتم چ دردی بود وای وای اصلا قابل تحمل نبود من با این سنم گریه میکردم 

اول عمومی بعد گوش ک حلق و بینی بعد اطفال از اول مهر درگیرم باهاش حالا فردا هم میبرم اطفال دوباره

چرا اینقد دکتر مگه با دارو خوب نمیشد 

اول عمومی بعد گوش ک حلق و بینی بعد اطفال از اول مهر درگیرم باهاش حالا فردا هم میبرم اطفال دوباره

ب من قرص داده ده روز باید بخورم الان گوشم نمیشنوه، دخترم دیروز گفت گوشم کیپه خیلی ترسیدم شوهرم لامصب نمیزاره برم دکتر میگه وقتی چیزیش نیست چرا میخوای ببریش دکتر به دعوایی راه انداخت نمی‌فهمه، درد گوش از همه چیز سختتره 

نمیدونم، ولی من این اواخر مریض شدم، حدود یک ماه آنتی بیوتیک میخوردم(سفالکسین، ازیترو، هرکدوم حدود دو ورق) درد نداشتم دیگه ولی چرکش خوب نمیشد (هنوزم کامل خوب نشده)

از ی دکتر طب سنتی پرسیدم گف دیگه خشک کن نخور، شلغم و لبو بخور، اگرم ابریزش یا سوزش گلو و اینا داری، وقتی داره میپزه بخور بده باهاش

و علاوه براینا مایعات و دمنوشم سعی میکنم بخورم

خیلی بهتر شده. فکنم همین روند ادامه بدم تمومشه کم کم

باز نمیدونم بهرحال من متخصص نیستم شاید هر نسخه ای برا هرکسی کارنکنه🤷🏻‍♀️

انشالله ک بهبودی حاصل بشه:))