2733
2734

بعد هر روز یه درد جدید بهش اضافه بشه کم نشه 

طوری که واقعا از شدتش بدن درد و نفس تنگی و قفسه سینه تون درد بگیره 

من به این حد رسیدم 

هر چقدر زجه میزنم فرداش یه درد گندههه تر رو همون دردم اضافه میشه 

انگار بخواد کل وجودتو از درون منفجر کنه 

نمی تونم وصف کنم چه حسیه هنوز درد قبلی تو هضم نکردی یکی دیگه بیاد دردتون حل شده چیکار کردید تا خلاص شدید مال من انقدر بهش اضافه شده از پا در اومدم نصف شب نمی تونم حتی بخوابم 

بچه ها نخندینا.....                                                بزرگترین جنایت بچه آوردنه

آره سرم اومده..دچار پانیک شدم.تاپیکشم زدم

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زیاد

ولی متاسفانه هرچی بیشتر سخت بگیری سخت تر میگذره 

میدونم سخته ولی سعی کن حواست پرت کنی

من به معجزه ی آیةالکرسی خیلی اعتقاد دارم

زیاد بخون

💓الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد 💓

یه بار ظهر بود مادرم غذای مورد علاقمو درست کرده بود خاستم ناخونک بزنم نزاشت کلی خندیدم منتظر که ناهار حاضر شه وسط تابستون بود  سر یه موضوع به حدی بدنم یخ کرد تز شدت عصبانیت در عرض چند دقیقه یخ کردم و میلرزیدم و دوروز غذا نخوردم فکر کنم وسط تابستون زیر دوش آب داغ میلرزیدم خدا کنه هیچ وقت تکرار نشه 

2738
یه بار ظهر بود مادرم غذای مورد علاقمو درست کرده بود خاستم ناخونک بزنم نزاشت کلی خندیدم منتظر که ناها ...

وایییییی الهییی 

من تب میکنم یعنی فشاری که چنددد ماهه خرمو گرفته یعنی تا حدی میره که مجبور میشم سرمو بگیرم برم زیر پتو جیغ بکشم 

دعا میکنم یادت بره این اتفاق تلخو خیلی بدهه💔

بچه ها نخندینا.....                                                بزرگترین جنایت بچه آوردنه
🥺حالا بهتری؟سر چی

شکر خدا بهترم الان.  فوت بستگانم و مشکلات 

مراقب سلامتی خودت باش و فقط تو زندگی به خودت فکر کن

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
2706