2703
2553
عزیزم خدا صبرش زیاده،قرار نیست سر چندروز و چند ماه بخواد سر طرف بیاره،ممکنهدحتی سالها بگذره ولی هرچی ...

بله واقعا درسته

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی خواهرمو ناراحت کرده بود تهمت زده به طرز وحشتناکی کپسول آتیش گرفت و این آقا هم‌بعضی از جاهاش سوخت و خودشو از طبقه دوم پرت کرد پایین تا آتیش رو‌خاموش کنه و چند مهره کمرش شکست ..ولی الان خوب شده 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
2456

به بدترین شکل تقاص دادن...خوشحال نمیشم از درد کسی ولی این نظم طبیعته...هرکس ظلم و بدی کنه به خودش برمیگرده

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
2714
به بدترین شکل تقاص دادن...خوشحال نمیشم از درد کسی ولی این نظم طبیعته...هرکس ظلم و بدی کنه به خودش بر ...

درسته ولی باید یاد بگیرن ظلم نکنن

من خیلی برام پیش اومده ی مثالش برادر شوهرم بهم تهمت زد گفتم اگه راست باشه تا ۲۴ساعت دیگه ی بلایی سر ...

تیر بلا قرار بوده بخوره به برادرشوهرت

خورده به پدرشوهرت !😐😂 بنده خدا از همه جا بی خبر 

خدا رحمتشون کنه

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
برا سحرو جادو دیش دختر و بریزی دم در خونت و چهار طرف خونت باطل میشه  برای حاجتروایی هم ۴۰شهید ...

۴۰ شهید و چیکار کنم

2706