2726
عنوان

چرا بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 96 پست
ممنون از درکت🌹🌹  گریه ام گرفت با پیامت

والا ، عین این بچه هایی که پز میدن به هم که بابام یه عروسک واسم خریده اون یکی میگه بابای منم خریده و فلان ... ، غصه نخور خواهر اگه خیلی تحت فشاری یه مشاور برو تا بهت راهکار بدن اصلا هم چیزی و تقصیر خودت ندون بعضی وقتا یه اتفاقایی میفته هر چیزی یه دوره ای داره میگذره ولی با یه مشاور مشورت کن عزیزم بعضی از مشاوره ها تلفنی هم هستن میتونی ازشون راهکار بگیری عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این هفته میرم دعاتون میکنم قسمت شمابشه

منم دعا کن 11 ساله دلم می خواد برم تنهایی ترسیدم برم کسی هم باهام نمیاد تو رو خدا یادت باشه

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2728
والا ، عین این بچه هایی که پز میدن به هم که بابام یه عروسک واسم خریده اون یکی میگه بابای منم خریده و ...

خیلی ممنون بابت پیامت 

انرژی گرفتم 

انرژیش صدبرابر برگرده به خودت🌹

حالا هر چی ، چند روز صبر کردن چیزی نمیشه که اعصابتون و خورد میکنین آخه ، خداروشکر چک هم که جوره  ...

چک با هزار تا مصیبت جور شد اما من شوهرم و میشناسم بزارم سرماه دیگه نمیخره باید زورش کنم

دقیقا امشب داشتم به همین فکر میکردم  نمیخوام خوب جلوه بدم خودمو  اما همیییشه یه مار کردم ...

منم نظر اینه که با مشاوره صحبت کن متاسفانه به خیلی از ما دخترا اولین چیزی که از ازدواج یاد دادن فقط غذا درست کردن و خانه داری بوده و گفتن زن خوب زنی هست که گذشت کنه و بعد ازدواج چشماشو رو مشکلات ببنده ولی شوهرداری درست و حسابی اصلااا این چیزا نیست

1480 مشاوره تلفنی رایگان هست تماس بگیر یه ربع با مشاور خانواده اش صحبت کن 

خدااا🕊🕊🕊۰۱۰۹۰۴
سلام چشم  باتور برید اگه کسی نیست کنارتون

چشمت بی بلا و روشن. 

انشالله یه روز دلمو می زنم به دریا و میرم

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2706