2737
2734

ماه پیش میز ناهار خوری سفارش دادم رنگ آبی روشن که در نهایت سرمه ای از آب در اومد اونم مقصر سازنده نبود منه احمق بودم الان مبلم آبی روشنه میز ناهار خوری سرمه ای اصلاااا ربطی به هم ندارن الان من چیکار کنم روکش صندلی های میز ناهار خوریمو عوض کنم آبی روشن بخرم؟؟؟یا بذارم دیوارم با ضرر یکی دو تومنی بفروشم؟؟موندم خیلی ام از دست خودم عصبی ام 😭😭😭جای من بودید چیکار میکردید فکر کنم هر صندلی دو متر پارچه ببره میزم هشت نفرست راهنمایی کنید تو رو خدا بد ضرری به خودم زدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من به شخصه سخت نمیگیرم حالش و میبرم چند سال استفاده میکنم شریک عمرت که نیست وسایله حوصله داریا

آخه رنگ هاشون ست نیستن مبل آبی خیلییی روشن میز ناهار خوری سرمه ای 

ترکیب بقیه وسایلو آبی روشن و سورمه ای ست کن یا کوسن رنگ سورمه ای بزار رو مبلا یا مثلا پنل های پرده رو سورمه ای کن و ...‌

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
2738

عکس بزار 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
ترکیب بقیه وسایلو آبی روشن و سورمه ای ست کن یا کوسن رنگ سورمه ای بزار رو مبلا یا مثلا پنل های پرده ر ...

پرده هام والن دارن سرمه ای که میخوام والن هاشو بردارم و همچنین کتیبه زدم اونا هم میخوام بگم بیان بکنن همون حریر سفید ساده خودش قشنگتره فرشهامم سرمه ای نمیدونم خیلی ها الان اینجا گفتن کوسن سرمه ای بذارم واسه مبلها این کار و نمیتونم انجام بدم چون هر کی بیاد خونه ام جای بالشت از کوسن استفاده میکنه بیشتر حرص میخورم ولی فرشهام و تصمیم داشتم رنگ روشن بخرم بلکه این تفاوت رنگ مبل و میزم کمتر بزنه تو چشم بهتر نیست به نظرتون؟

وای ضایع نیست؟؟؟آخه مبل یه رنگ میز ناهار خوری یه رنگ دیگه جفتشم تو سالن چیده شده

اصلا ضایع نیست

دیگه این که رنگ همه چیز رو باهم ست کنی گذشته

من توی یه سالن ، حتی فرش قسمت پذیرایی و نشیمن رو باهم ست نکردم 😐

چ برسه ب غذاخوری و مبل راحتی 😁

(    )
اصلا ضایع نیست دیگه این که رنگ همه چیز رو باهم ست کنی گذشته من توی یه سالن ، حتی فرش قسمت پذیرایی ...

خوب شد تاپیک زدم قلبم آروم گرفت بیست روز دارم حرص میخورم از دست سهل انگاری خودم😂

2706