2726

زیردلم تیر میکشه یهوواژنمم تیر میکشهبچه همش تکون میخوره کمرمم درد میکنه 

بنظرتون درد زایمانه انگار شبیه درد پریوده 

چییکارکنم سردرنمیارم همشم دسشوییم میگیره هفته ۳۶ و ۴ روز بارداریم توروخدا ی چی بگید

عزیزم سریعا برو بیمارستان ک اگه نیاز باشه جلوی اومدنشو با آمپول بگیرن دردات طبیعی نیس

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوز خیلی زوده

نفس های عــمـــیــق بکش

با بینی دم

با دهن بازدم

دردهای زایمان مرتبه

مثلا مثلا هر ۵ دقیقه یه بار ، یا هر ۱۰ دقیقه یه بار

بعد هر دفعه هی بیشتر میشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

فک نکنم درد زایمان باشه 

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...

استرس نداشته باش به شوهرت بگو ببرتت دکتر 

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑

درد زایمان میگیره ول میکنه الان درد توهم اینجوریه یانه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706