2733
2739
عنوان

سه سال شوهرم منو فقط با آرایش دید

1278 بازدید | 26 پست

بچه ها من عزت نفس خیلی پایینی داشتم بدون آرایش تا سر کوچه نمی‌رفتم همیشه مث عروسی ها پر رنگ خودمو آرایش میکردم با اینکه سنی نداشتم یعنی در حد عروس خودمو آرایش میکردم وقتی میرفتم مهمونی جایی...۱۸ سالگی با شوهرم نامزد کردم هر وقت نامزدم میومد خونمون با آرایش کامل غلیظ میرفتم پیشش یروز منو بدون آرایش ندید چه دوران آشنایت چه دوران نامزدی بعد دوسال که عروسی کردیم ...

شب با آرایش میخوابیدم صبح کله صبح بیدار میشدم صورتمو میشستم و یه آرایش دیگه میکردم تا هنوز شوهرم از خواب بیدار  نشده (با اینکه چهره خودم بدون آرایش خیلی خوب همه منو خوشگل می‌دونستن کلی خاستگار داشتم ولی خودم خودمو قبول نداشتم بشدت اعتمادنفسم زیر صفر بود)

و شوهرم همیشه بهم میگفت تو زیبا تر از هر زنی منو ملکه ذهنش قراره داده بود کلا باورش نمیشد از من خوشگلتر باشه الانم طرز فکرش همونه کلا هیچ زنی به چشمش نمیاد 

بعد چهار سال زندگی با شوهرم کم کم عزت نفسم بالا رفت بدون آرایش پیش شوهرم ظاهر شدم ولی هنوز بدون آرایش نمیتونستم برم بیرون ولی امسال خداروشکر بدون حتی یه ذره کرم میرم بیرون با خیال راحت خیلی سخت بود خیلییی 

از شهریور سال ۱۳۹۷زندگی نکردم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجور بودم .دیگ آرایش غلیظ مد نیست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2738

آفرین عزیزم

منم فقط کرم مرطوب کننده صورت و ماسک صورت اینا میزنم

کرم پودر و پنکک فقط واسه مراسمات

فقط تنها مشکلم رژلب که نمیتونم مهمونی میرم نزنم

باید بزنم حتما چون بی رنگ میشه لبم

همسرم بدش میاد از آرایش و رژلب...🤣

آفرین عزیزم منم فقط کرم مرطوب کننده صورت و ماسک صورت اینا میزنم کرم پودر و پنکک فقط واسه مراسمات ...

واقعا آدم باید خود واقعی شو دوست داشت ولی یه رژ کمرنگ اشکالی نداره عزیزم

۳ ساله آرایش دائم زدم و آرایش نمیکنم....بدم میومد رو پوستم سنگینی میکرد

منم که ارایش برام مث آب خوردن بود 

تازگیا نمیتونم چند ساعت رو پوستم تحمل کنم بخدا خیلی برام عجیبه 

2706