2737
2739
عنوان

دختره متاهلی بس پسته خیانت میکنه

228 بازدید | 14 پست

چطور بعضی دخترا تا این حد میتونن خراب باشن؟ با اینکه شوهر داشت و بچه ،به رفیقم (پسرهست) پیشنهاد داد و باهاش دل و قلوه میومد همش خودشو مینداخت ب رفیقم پلاسش بود 

البته رفیقمم اشتباه داشت که باهاش همراهی میکرد ولی میگف دیر متوجه شد ک دختره متاهله 

رفیقم بهم گف شوکه شدم که چطور تونسته خیانت کنه 

با اینجور دخترا باید چطور رفتار کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره میدونم رفیقمم اشتباه کرد باهاش همراهی میکرد ولی پشیمونه از وقتی ک فهمیده متاهلم بوده

اره اشتباه محضه 

از صفر که هیچ از منهای بی‌نهایت شروع خواهم کرد و از هیچ‌ چیز نمی‌ترسم 🪴
2738
از بس که پست است 😐

شبیه" اِز تِسمِشه "گفتنای ارسطو گفت 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
هیچی بزنش کنار به شوهرش هم بگو

والا شماره شوهرش رو ندارم وگرنه زندگیشو خراب میکردم تا درس عبرت شه خیانت نکنه 

بنظرت برم ب دختره بتوپم حقیرش کنم!؟یا بزارم ب حال خودش؟ رفیقم ک میگه ولش کن

2706