2737
2734
عنوان

درآمد خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 55 پست
خواهرانه بهت میگم حتمی برو پیشش حتی اگه سختی داره  کجا کار میکنه شاید اونجا بازار فروشش فرق کن ...

ممنون عزیزم.تهرانه

خیلی تو فکرشم

راستی شما اطلاعی در مورد قالی بافی ندارین؟

مارا جز خیالی آرام،طلبی نیست زدنیا...🌱🌱
تو تهران پر اینجور کارا. اصطلاحا میگن مزدی دوز. مثلا هر شلوار ، ۵۰۰۰ تومن میدن، مثالها. برش خو ...

ممنون گلم

برای شروع کار خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم.تهرانه خیلی تو فکرشم راستی شما اطلاعی در مورد قالی بافی ندارین؟

کارش سنگینه امکان گرفتن دست درد و کمردرد رو داره 

درآمدشم خوبه 

من دختر خاله هام همشون توی این کار هستن البته تعدادشون زیاده پنجتا خواهرن باهم می بافن راحت هستن 

تو تهران خیلی کارا میتونی بکنی

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
2728

یه نفر می گفت پارچه حوله ای متری میگیره برش و دور دوزی میکنه و می فروشه

یه نفر دیگه هم می‌گفت پارچه شال و روسری ساده میگیره با تور و تزئینات دیگه تزئین می کنه و می فروشه امتحانی یکی بدوز اگه نشد بفروشیش برا خودت بردار   

ممنون عزیزم.تهرانه خیلی تو فکرشم راستی شما اطلاعی در مورد قالی بافی ندارین؟

من قالی بافم  

کدوم شهری عزیزم تا راهنماییت کنم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
من قالی بافم   کدوم شهری عزیزم تا راهنماییت کنم

عزیزم م شهرستانم 

راستش اطلاعی در موردش ندارم ولی علاقه دارم به قالی بافی اگه واقعا خوب باشه میرم یاد میگیرم.ببخشید که این سوالو میپرسم 

شما از درامدتون راضی هستین؟

2738
اسی حلزون بخر پرورش بده تو دیوار بزنی میاره   میگن درآمدش خوبه زحمتی هم نداره

منظورتون برای حلزون تراپی توی سالن زیبایی هستش؟

یا اینکه فروشش

عزیزم م شهرستانم  راستش اطلاعی در موردش ندارم ولی علاقه دارم به قالی بافی اگه واقعا خوب باشه م ...

یادگیریش که راحته بله خداراشکر برکت داره 

من کرمانشاهم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
شما سفارش از مشتریان خودتون میگیرین یا برای جایی کار میکنین؟

قبلا براخودم میبافتم ولی فروشش سخته وبه قیمت ازم نمیخریدن الان برای یه خانمی میبافم ومزد میگیرم 

درخواست دوستی دادم منم راهنمایی کن لطفاً 

همین جا بپرس گلم 

2706