2726
عنوان

درآمد خانگی

1988 بازدید | 55 پست

سلام دوستان دارم دیوونه میشم توروخدا کمک کنین.

کیا توی خونه درآمد دارن؟میشه در مورد کارتون توضیح بدین؟

من دیپلم دارم و متاهلم با ی بچه کوچیک نمیتونم بیرون کارکنم.متاسفانه توی این شرایط هم حقوق شوهرم کفاف این همه قسط و وام رو نمیده.میشه اگه درآمد خونگی بجزبازاریابی یا تهیه خوراکی سراغ دارین معرفی کنین؟

یه مدته که از فکر زیاد شبا تا صب خواب ندارم😑😑

مارا جز خیالی آرام،طلبی نیست زدنیا...🌱🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان وقت بافتنیه اگه بلدی سفارش بگیر از دوست همسایه فامیل و بدوز 

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
2728

لوازم آرایشی لباس زیر بیار بفروش به همسایه و فامیل معرفی کن عزیزم پیج بزن ارسال کن به کل ایران قیمتارو یکم پایینتر بده مشتری جذب کنی

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
الان وقت بافتنیه اگه بلدی سفارش بگیر از دوست همسایه فامیل و بدوز 

بافتنی، مثلا یه ژاکت برای بچه ۴ ساله، حدود یه هفته وقت میبره، مثلا بگی ۵۰۰ طرف نمیده، چون راستم میگه با ۵۰۰ میشه بافت از بازار خرید که خیلیم شیکتر.

من خودم به دخترم میبافم و میدونم زحمتش زیاده و وقت میبره و کسی حاضر نمیشه اون پول بده

میتونی کیک خونگی یا دونات درست کنی ببری مغازه ها بزارن برای فروش تو لبنیاتی هم میزارن من زیاد دیدم از اینا 

اگه میتونی لباس زیر هم میتونی بیاری به اقوام یا دوست یا همسایه و .... بفروشی 

میتونی سفارش ترشی بگیری

ببین گلم کار خیلی زیاده اما خوب در آمد ها کمن اول کاری توقعت رو زیاد نبر و به همین کمش سعی کن قانع باشی همسرت اجازه کار میده 

من خیلی دوست دارم از این کارا کنم اما خوب موقعیتش رو اصلاااا ندارم

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
بافتنی، مثلا یه ژاکت برای بچه ۴ ساله، حدود یه هفته وقت میبره، مثلا بگی ۵۰۰ طرف نمیده، چون راستم میگه ...

حرفتون درسته اما خوب توی این شرایط یه کار پر درآمد رو نباید توقع داشت

حرفتون درسته اما خوب توی این شرایط یه کار پر درآمد رو نباید توقع داشت

من انجام ندادم ولی ، خانم همسایمون جواهردوزی میکنه، میگفت پارسال اگر مدام کار کنی تا ماهی ۸ تومنم درآمد داره.

گفتم سفارش میشه گرفت، گفت آره، تولیدی مانتو و لباس مجلسی ها کار میدن

2706