2726
عنوان

تنبلی تخمدان شدید😔

7539 بازدید | 171 پست

سلام دوستان 

میخوام برای بارداری اقدام کنم ولی مشکل تنبلی تخمدان شدید دارم میشه کمکم کنید اونایی مشکل منو داشتن بگن چیکار کردن ک خوب شدن و باردار شدن ؟

خدایی که صبوری هاتو دیده معجزه اشو نشونت میده😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نبلی تخمدان دارم هفته پیش جواب سنو رو دیدم و الان ت عقدم 

و تا دوسال بعد عروسی هم نمیخام ب این زودی بچه دار شم از ی طرفم میترسم نزارم و از اونسرف خیلی طول بکشه بچه دار شم😢😢

2728

منم همین مشکل رو دارم و دارو مصرف میگم امشب یه مقاله درباره پیاز درمانی خوندم میخام انجام بدم شاید نتیجه گرفتم

عضو گروه آبی بامداد خمار شروع رژیم ۱۱/۱ وزن شروع ۷۵👈۷۴/۵۰۰ وزن هدف ۶۸
منم نبلی تخمدان دارم هفته پیش جواب سنو رو دیدم و الان ت عقدم  و تا دوسال بعد عروسی هم نمیخام ب ...

منم مث تو هستم

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.
من تجربشو داشتم الان خوب شدم وزنتو بگو عزيزم

من از ۱۱۰شدم ۷۶ولی خوب نشدم چرا؟البته دکترم گفته تا عید باید بشی ۶۸

عضو گروه آبی بامداد خمار شروع رژیم ۱۱/۱ وزن شروع ۷۵👈۷۴/۵۰۰ وزن هدف ۶۸
اونایی ک تنبلی تخمدان دارن با چی جلو گیری میکنن خوبه؟ طبیعی خوبه یا قرص  ب جز کاندوم

قرص زیادی باعث ناباروری و نا منظم شدن پریود میشه 

یا طبیعی یا کاندوم البته کاندوم ریسکش کمتره

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.
2706