2733
2734

براتون مهمه بیاد یا نه ؟ 

اگه پشت سرش حرف بزنید و به گوشش برسه 

در صورتی که به شما کاری نداشته ...

حالام دیگه خونتون نیاد 

جلوی مردم براتون مهمه که عروستون خونه مادر شوهر نمیاد ؟ 

من یک عرروسم با گوشی مادر شوهر در تاپیک ها میگردم نمیتونم غیبتش کنم 😜😜😜 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس نداریم 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2728

من خودم خونه مادر شوهرم نمیرم بااینکه با خونه بابام همساین ،نه از روی دعوا و لج ازش خوشم نمیاد بدون شوهرم نمیرم 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃

بخاطر مردم نه ولی شخصا دوست ندارم دل کسی رو بشکنم و اگه رفت و آمد نباشه غصه میخورم 

سه تا عروس داریم از اول احترام همو داشتیم و این حرفا بینمون نبوده .

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

من خودم عروسم زن داداش هم دارم ولی خواهر شوهرم خیلی حسود بو با اینکه کاریش نداشتم خونه مادرشوهرش میرم اون اصلا نمیاد از حسادت بارها حرفش به گوشم رسیده ولی آدما با این کارا فقط خودشون رو سبک میکنن آدم وقتی ناحق می‌کنه باید بی آبرویی وخیلی چیزای دیگه ش هم هزینه شر و پرداخت کنه

2738

کسی که خودش عروسشو از خودش میرونه حتما واسش اهمیتی نداره دیگه ... ولی من اگه همچین مشکلی داشته باشم رابطمو قطع نمی کنم مگر اینکه بهم بی احترامی کنن جلوی خودم پشت سرم اگرم چیزی بگن مهم نیس

یه زن داداشم خیلی رفت و آمد میکنه، به مردم کار ندارم، اینکه همونقدر که به مامان خودش سر میزنه به مامان منم سر میزنه خوشحالم میکنه، اون یکی که فامیلم هست دائم در حال حسودیه این یکی زن داداشمه که چرا اون دوبار در هفته میاد ما یه بار میریم

ولله که اگه عروس اولیه یه روزم در سال بیاد باز دومیه میگه چرا اون یه روز در سال بره ما دوبار بریم

همیشه هم پشت سرمون حرف میزنه😐

یه زن داداشم خیلی رفت و آمد میکنه، به مردم کار ندارم، اینکه همونقدر که به مامان خودش سر میزنه به مام ...

خب حتما مامانتون خوبه که سر میزنه 

بعضی مادرشوهرا انقدد احمقن که بلد نیستن عروس نگهدارن 

خودشون که هیچکاری نمیکنند برای عروس هزارتا توقع هم دارن 

اینه که عروس و خسته میکنه