2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دل همه خونه هاااا😂😂😂اگ مادرشوهر منو ببینین چی میگین…ی نوه داره انقد چسبونده به شوهرم ک عموش میشه

عمو با این بازی کن عمو اینجوری کن عمو اونجوری کن

عمو میمیره واسه این بچه😐انقد این مدلی حرف میزنه که ادم دیگ حالش بهم میخوره هفته ای ی بار میریم خونش یجوری زهرمارم میکنه ک تا هفته بعد من درگیرم…منم سپردمش بخدا فقط بخاطر اینک لج منو دربیاره اینجوری میکنه…حالا این ی نمونه از اخلاقای گندشه🥴

من هر چند ماه میبینم ولی همون یبار کاری میکنه تا ده روز حرص میخورم

مثلا چیکار می‌کنه گلم بدتر از اینکه وقتی با حال داغون گریون رفتم پیشش مثال دلداریم بده که پسرش با یکی چت کرده بود گفتم پسرت خیانت کرده کارش خیانته برگشت گفت پسرم خوشتیپه همه دوسش دارن برو اتفاق همون هرزها براش عقد میکنم نمک ریخت رو زخمم بدتر از این که بارها خاسته زندگیمو نابود کنه 

2731
یعنی دل همه خونه هاااا😂😂😂اگ مادرشوهر منو ببینین چی میگین…ی نوه داره انقد چسبونده به شوهرم ک عموش ...

آره متاسفانه هر کی هر چی گفت دیدم مادرشوهر منم داره این اخلاقو. 

مثلا از شوهرم پول گرفت گفت تولد برادرزادته میخوام براش گوشی بخرم 

اونوقت تولد پسر من مادرشوهرم هیچ کاری نکرد 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا چیکار می‌کنه گلم بدتر از اینکه وقتی با حال داغون گریون رفتم پیشش مثال دلداریم بده که پسرش با یک ...

فکر کنم اینی که من باهاش طرفم همه بدی ها رو یکجا داره 

برای منم پیش اومد همچین مسئله ای 

برگشت گفت شوهر خوشگل داشتن دردسر داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر کنم اینی که من باهاش طرفم همه بدی ها رو یکجا داره  برای منم پیش اومد همچین مسئله ای  ...

میدونی اینارو مرور میکنم فقط یه کلمه به ذهنم میرسه که چقد ینفر می‌تونه حرومزاده باشه ببخش حتی مرورشم حالمو بد می‌کنه بارها گفته کاش پسرم هیچوقت باهات آشنا نمیشد تا ابد مجرد بود حاضره پسرشو بدبخت کنه واسه اینکه یه مرد ذخیره تو خونه باشه که وقتی با شوهرش مثل همیشه اختلاف داشت به پسرش پناه ببره شوهرم از دستش دیونه شده ولی جرات اینو نداره حتی بهش بگه بس کن انقد دیکتاتو خود رای بی همه چی این زن بجای خون تو رگاش کثافته

2738
میدونی اینارو مرور میکنم فقط یه کلمه به ذهنم میرسه که چقد ینفر می‌تونه حرومزاده باشه ببخش حتی مرورشم ...

خدا بهت صبر بده از دست این جانور و مشکلاتتو حل کنه. 

چاره ای جز تحمل کردن این موجودات عجیب و غریب نداریم 

همیشه به شوهرم میگفت تو بدبخت شدی با این ازدواج کردی 

در حالیکه مشکلی توی زندگی نداشتیم 

انقدر گفت و گفت تا اینکه الان یه مشکل بزرگ افتاده وسطه زندگیم که نمیدونم باهاش چیکار کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا بهت صبر بده از دست این جانور و مشکلاتتو حل کنه.  چاره ای جز تحمل کردن این موجودات عجیب و غ ...

یه چیزایی هست اینجا بگم چیکار کرده تاپیک این خانم میترکه تنها آدمیه تقریبا که از همه دنیا بعد پسرش بیشتر عذاب داده تو چند سال 

یه چیزایی هست اینجا بگم چیکار کرده تاپیک این خانم میترکه تنها آدمیه تقریبا که از همه دنیا بعد پسرش ب ...

آره میفهمم چی میگی خودمم کم نکشیدم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه رو مخ.مادربزرگت میشه دیگه

اره

کلا کاراش زیاده بخوام بنویسم تمومی نداره 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

چقد پشت سر مادر شوهرا نخوچی خوردین یادتون تو شبهای برره وقتی‌میخواستن‌پشت سر کسی غیبت‌کن میگفتن امشب نخودچی خورون داریم 😂

اونا هعی شما رو چزوندن و برا خودشون گناه جمع کردن و جهنمو خریدن شما هم  هعی  نخودچی خوردین و گناهاشونا پاک کردین 😂😂البته که بحث عروس و مادر شوهری همیشه بود  درهر صورت بعضی مادر شوهرا انگار از اینکه پسرش به  ی زن دیگه غیر خودشون محبت کنه  ناراحت میشن حالا اینهمه گفتین بگید ببینم مادراتون چجور مادر شوهرین !ایا خودتون‌دراینده مادر شوهر می