2737
2734
عنوان

شوهرم دوستم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتون پول میده؟ چیزی بخواین براتون میخره؟ جایی بخواین برین شما رو میبره؟ وسیله ای توی خونه خراب بشه ...

پول میده ولی با منت. وقتی میخام یچیز بخرم میگم خودم با پول خودم میخرم میگه تو که پول نداری اونم پول منه. 

2728
توکادوبگیر جشن درست کن سوپرایز کن حرفا قشنگ بزن ان شاالله یادبگیره

من همه اینکارا رو میکنم ولی اصلا براش مهم میست. پارسال براش کیک درست کردم روشو با خامه تزیین کردم با اینکه بچه کوچیک داشتم اصلا به کیکم لب نزد دو هفته موند تو فریزر آخرش خودم خوردم بعدشم گفت من کیک ساده دوس دارم کیک خامه ای رو از بیرون باید بگیریم. حتی لب نزد ببینه خوشمزه ست یا بد مزه. 

پول میده ولی با منت. وقتی میخام یچیز بخرم میگم خودم با پول خودم میخرم میگه تو که پول نداری اونم پول ...

منت گذاشتن کار خوبی نیست ایشون خیلی اشتباه میکنن

اما درواقع سوالم این بود که ایا به شما و خونه زندگیتون رسیدگی میکنن در کل؟ 

2738
ببین بذار یه چیزی بگم  مردا این شکلین،مثلا اگه بهش بگی دوسم نداری احتمالا برگرده بگه پس من چرا ...

رک هم بهش گفتم میگم بهش من دوس دارم شوهرم بهم بگه دوست دارم یا بغلم کنه و... میگه من فکرم درگیره

من همه اینکارا رو میکنم ولی اصلا براش مهم میست. پارسال براش کیک درست کردم روشو با خامه تزیین کردم با ...

خیلی بدم میادبهم نگومن تحمل همچین ادمی سختمه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
اره در کل مرد خوبیه

اگر اهمیت میدن به زندگیتون نشون دهنده علاقه هم هست پس بهتره خیلی سخت گیری نکنید زبان ابراز علاقه هرکسی با دیگری متفاوته آقایون بیشتر در عمل علاقشون رو نشون میدن تا گفتن