2703
2553

دو ساله میخوایم ماشین بخریم .یا میذاره تو بورس به فنا میده ، یا میگه دارم پول قرض میکنم دو ماه دیگه صبر کن یا میگه صبر کن میخوان برجام رو امضا کنن ماشین ارزون میشه گفت طلا بفروش بهم بده پولم کمه بهش دادم ،کادوهای بچه رو ازم گرفت و...... ماه قبل گفت پولو قرض بدم به همکارم یه هفته ده روز برمیگردونه . الان سی وچهار روز گذشته و هنوز پولو نداده.شوهرم بهم میگه تا وسط هفته پولو میده.

به شوهرم گفتم من واسه آخر آذر جا رزرو کردم مشهد مگه میشه تو یه هفته ده روز ماشین خرید؟  خسته ام کردی من دیگه ماشین هم بخری هیچ جا نمیام. الان میترسم چون نذر کرده اتفاقی واسه بچه ام بیفته. 

(این دوسال بدون ماشین و با بچه چندماهه واقعا اذیت شدم)

وای بچه ها پاشدم آب بخورم دیدم یه جشنواره ی خفن جین ویست گذاشته🥳🥳

یک میلیون و۱۲۲دلارآمریکا😱

به پنج هزار نفراولی ک امروز شرکت کنن نفری یک میلیون وجه نقدهدیه میده،😍

کافیه لینک زیررو کپی کنی وتو مرورگرجای گذاری

https://adr3.ir/kzi

براتون کوتاه کردم

بعد پنج بارفرصت داری این جام جهانی گل بزنی وپولداربشی🥳🥳🥳

فرصت محدوددوستاتون رو خبرکنی‌د

بحث کردن باآدمی ک نمیفهمه خودآدم رو از نفهمی درمیاره پس جواب من درمقابل همچین موردی👉‼️🎉 اینه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وای بچه ها پاشدم آب بخورم دیدم یه جشنواره ی خفن جین ویست گذاشته🥳🥳 یک میلیون و۱۲۲دلارآمریکا😱 به ...

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

حالا نذر کردی برو... مردا همینن بی فکرن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2714
نهایتا ظهر ها برم زیارت و بیام که گرم تره

والا سرده بزار بعداً گرم تر شدبمه مریض میشه

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
عزیز دلم نزر اگر امکانش فراهم باشه به گردنته اگر نمیتونی از گردنت ساقط میشه همسرت کارمند؟.؟ 

آخه همسرم نذر کرده من نکردم. گفته سال ۱۴۰۱ بچه رو میبرم مشهد. اره کارمنده

آخه همسرم نذر کرده من نکردم. گفته سال ۱۴۰۱ بچه رو میبرم مشهد. اره کارمنده

اگه به سختی بیفتیو در توانت نباشه لازم نیست نزرو ادا کنی

اونم کارمند بهش سخت نگیر فقط میبینی پولو نمیتونه نگه دار فورا با جدیت مدیریت کن از دست نره الانم سرد نری بچت مریض بشه

با ماشینم تصادف جاده ای خدای نکرده بخاطر کیفیت ماشینا زیاد شده سخت نگیر با قطار درجه یک برو چون غیر اون من ک رفتم قطار معمولی بینهایت اذیت شدم

انشالله ک خوش  باشین.. 

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2706