2410
2553
عنوان

دکتر بهم تو دوتا امپول تحریک تخمک گذاری برای پسر داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3704 بازدید | 85 پست
اینجوری که دکترم برام گفته تو اوج روزای تخمک گذاریمه ولی میگم آمپول زدم تخمک گذاری جلو نیوفته

نه دیگه ، بر اساس سایز فولیکولت فک کنم گفته که زودتر بزنی

شاید کوچولو بودن 

من از دار دنیا یک تو را کم دارم و بس ....پدر .....💔🥀😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رحم من اخه سرده به گفته دکترم

رحم منم سرده 

اسم دکترتون چیه؟ 

برای پسر دار شدن و گرم کردن رحمت هم خودت و هم شوهرت جگر ستر بخورید بقدری گرمی هست که سریع نطفه پسر میبنده

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
چون آمپول میزنی تخمکا آزاد میشن آره خوبه باید اقدام کنی

آمپول ۱۲ آذر زدم.۱۶ آذر دکتر گفت رابطه داشته باش شب درمیان فولیکول سمت راستم ۶و۷ بود وچپ کیست آبکی .البته ببخشید زیاد سوال میکنم علائم آزاد شدن تخمک چیه

2456

حاجت روا شی

اینو گزارش بزن برام دوستان

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9800921/مشاور-خوب-برای-کنکور-چطور-پیدا-کنم?postId=261965299

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2714
خب دارو های دیگه مثل لتروزن ...ویتامین ای وسی داده چون یه کیست ابکی سمت چپ تخمدان داشتم ..گفت مشکل ج ...

لتروزول؟

بهت گفته باعث چندقلوزایی میشه؟

...و خدایی هست،بالاتر از حد تصوُّر...
آمپول ۱۲ آذر زدم.۱۶ آذر دکتر گفت رابطه داشته باش شب درمیان فولیکول سمت راستم ۶و۷ بود وچپ کیست آبکی . ...

والا عزیزم ببخشید من این فرمول که دکترت انجام میده تا حالا نشنیدم، معمولا روز 13 پریود سونو میکنن اگه فولیکول خوب بود 2تا آمپول باهم میزنن تخمکها آزاد میشه از همون شب اقدام میکنن 

2706