2726
عنوان

قرص مدروکسی

101 بازدید | 19 پست

خانما😫من سونو دادم دکتر گفت کیست هموراژیک داری که با دارو رفع میشه

برام قرص مدروکسی نوشت گفت16پریودیت هر شب 2تابخور تا ده شب بمدت سه ماه

ماه اول خوردم مشکلی نداشتم

ولی الان 29آذر پریود شدم الان امشب باز پریود شدم🤕از چی میتونه باشه؟؟😫😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم واسه هورمون پرولاکتینم قرص مصرف کردم ماهه گذشته ۲۷روز پریود بودم 

دکترم میگفت از عوارض داروهاست ک واسه هرکی ی جوریه باید تحمل کنی تا دوره درمان کامل بشه

که تو دنیای منی سبز بمانی همه عمر🌹❤️
منم واسه هورمون پرولاکتینم قرص مصرف کردم ماهه گذشته ۲۷روز پریود بودم  دکترم میگفت از عوارض دار ...

اعصابم بهم میریزه وقتی پریودیم نامنظم میشه😭واسه فردا هم شوهرم نوبت دکتر گرفت ولی اگه اینطوره نمیرم دیگه..چون دکتری که برام این قرصو نوشت نیستش واسه یکی دیگه نوبت گرفت میترسم برم یه داستان دیگه برام باز کنه

من رفتم واسم سونو نوشت بعدم دوتا قرص داد بهت توصیه میکنم اونو مصرف نکنی تخمدانتو اندازشو بزرگتر میکن ...

اخه گفت این مدروکسی رو واسه کیستت نوشتم 3ماه استفاده کن بعد بیا دوباره سونم بده🤕ضخامت زحمم گفت زیاده

موندم چیکار کنم😫

اعصابم بهم میریزه وقتی پریودیم نامنظم میشه😭واسه فردا هم شوهرم نوبت دکتر گرفت ولی اگه اینطوره نمیرم ...

همون میشه منم هی دکتر عوض میکردم اخه از بعد ازدواجم پریودیم ریخت بهم خیلی عصبی میشدم هی ی ماه میرفتم دکتر نتیجه نمیگرفتم میرفتم ی دکتر دیگه 

ولی الان دو ماهه تحت نظر ی دکترم مشکلم حل شده خداروشکر

همون میشه منم هی دکتر عوض میکردم اخه از بعد ازدواجم پریودیم ریخت بهم خیلی عصبی میشدم هی ی ماه میرفتم ...

اره خب اینم هست..پس مجبورم تحمل کنم تا دوره قرصام تموم شه😫🤕فقط خدا کنه فردا قط شه و باز 7روز اسیر نشم😭

اره خب اینم هست..پس مجبورم تحمل کنم تا دوره قرصام تموم شه😫🤕فقط خدا کنه فردا قط شه و باز 7روز اسیر ...

نمیدونم ماله شما چجور بشه ولی مال من ۲۷روز ی سره بود 

شوهرم کلافه شده بود میگفت میبرمت خونه بابات میگم نشتی داره درست نمیشه😂😂🤦🤦

نمیدونم ماله شما چجور بشه ولی مال من ۲۷روز ی سره بود  شوهرم کلافه شده بود میگفت میبرمت خونه با ...

بنده خدا😂ولی من از بس که عصبی میشم شوهرم کارش میشه دلداری دادن..دیگه جرئت نمیکنه حرفی بزنه😅امشب اومد خونه دید دارم گریه میکنم هنگ موند گفت باشه بابا چیزی نیس که😐چنان پریدم بهش بنده خدا کلا ساکت شد😅

بنده خدا😂ولی من از بس که عصبی میشم شوهرم کارش میشه دلداری دادن..دیگه جرئت نمیکنه حرفی بزنه😅امشب او ...

درک میکنم آدم از خودش چندشش میشه فکر میکنه بقیه هم به همین دید بهش نگاه میکنن بدتر عصبی میشه😕 

تو این مدت بدنتو گرم نگه دار موقع نشستن ی چیز نرم بزار زیرت 

قهوه و چای زیاد نخور لبنیاتم کم بخور بجاشون گرمی جات بخور 

هم کمتر دردت میگیره هم خونریزی نرمال تره 

2706