2726
عنوان

چطوری گاز استیلمو پاک کنم کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 37 پست
منم گاز استیل رو با تاید ماشین تمیز میکردم مثلا برق بیوفته ولی افتضاح میشد فهمیدم مال تاید از اون به ...

عریزم ریکا هم جواب نمیده برام اول با نخی بعد  دستمال حوله ای خشک میکنم 

چی باعث میشه خش بیفته؟

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم گازم رو تازه خریدم،یه بار یه مشکلی  داشت تعمیر کار که اومد گفتم چرا کدر شده،گفت فقط باید ...

عزیزم خیلی متوجه نشدم منظورتون رو لطفا دقیقتر میگید 

من با اسکاج زبر و مایع ظرفشویی هم زدم نواب نمیده 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
یبار برداشتم فویلو خداروشکر به اون عمق از فاجعه نرسیده بود 

خب خوبه 

ولی در کل هر یه چند مدتی چک کن

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2728

[QUOTE=261952986]عزیزم خیلی متوجه نشدم منظورتون رو لطفا دقیقتر میگید  من با اسکاج زبر و مایع ظرفشویی هم زدم نوا 

اسکاج رو کفی میکنم و به همه جای گاز میزنم،کمی صبر میکنم ،بعد پاک میکنممرده گفت استیل های الان مثل قدیمیا نیست که با سیم تمیز میکردن،با اسکاج نرم باید بشورید،بعضی جاهاش که دیگه اصلا نمیره با مسواک زبر میشورم،قبل از پختن غذا اول تمیز کن تا آلودگی ها با حرارت دیدن سفت نشن،

عریزم ریکا هم جواب نمیده برام اول با نخی بعد  دستمال حوله ای خشک میکنم  چی باعث میشه خش ب ...

منظورم از خش جای استر  که وقتی خوب تمیز نمیکنی رو گاز میمون، وایتکس رو امتحان کن حتما جواب میده بریز رو گاز با اسکاج همه جای گاز پخش کن چن دقیقه بذار بمونه بعدبا ی کوچولو ریکا  تمیز کن حسابی تمیز میش و اینک حتما باید ریکا و وایتکس رو گاز کاملا پاک شده باش وگرنه گاز کدر دیده میش

سلام 🙋‍♀️حدودا 7،۸سالی میش که خواننده ی خاموشم بالاخره امشب تصمیم گرفتم ک عضو نی نی سایت بشم و بالاخره موفق شدم 😁😁دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است💔
منظورم از خش جای استر  که وقتی خوب تمیز نمیکنی رو گاز میمون، وایتکس رو امتحان کن حتما جواب میده ...

مممنونم عزیزم منظورت از ریکا همون مایع ظرفشویی هست؟

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
مممنونم عزیزم منظورت از ریکا همون مایع ظرفشویی هست؟

خواهش میکنم عزیزم، بله همون مایع ظرفشویی 

سلام 🙋‍♀️حدودا 7،۸سالی میش که خواننده ی خاموشم بالاخره امشب تصمیم گرفتم ک عضو نی نی سایت بشم و بالاخره موفق شدم 😁😁دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است💔