2733
2739
عنوان

خانمای باردار میشه کمک کنید

202 بازدید | 8 پست

سلام . خانما من ماه هفتم بارداری هستم رفتم داروخونه مولتی ویتامین بخرم اینسری بهم مولتی ویتامینه پریناتال یا همون پرگمام  آلمان رو داد . قبلا پرگناکر مصرف میکردم با ویتامین د۳ و اهن . الان اینو داد گفت دیگه ویتامین د۳ نخور این خودش داره گفت اهنم داره.  گفت قرص هم ۸۰۰ میلی اهن داره این مولتی ویتامینم هنونقدر. کیا این قرص رو مصرف میکردن؟ 

ب نظرتون چیکار کنم دگ قرص اهن نندازم شبا ؟

ن دیگ نیاز نیس

بگو امگا س بهت بده با کلسی کر

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفت امگا ۳ هم داره الان فقط این مولتی ویتامین با قرص کلسیم استفاده میکنم صفحا هم ناشتا لوووکسین  ...

لترمسین تیروعی میگی؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738