2737
2734

❤️❤️❤️فقط اینکه لطفا اسم بدید نام کاربری اینا رو نمی تونم باهاش دعا کنم برای دعا کردن یا باید اسم خودشون رو بدونی یا چهره شو ذهنت بیاری یا نشد فامیلی 

فقط اگه می تپنید اسامی خودتون و کسی ک میخواید براش دعا کنم بذارید بگید دعا کنم ❤️❤️❤️

من نفسم حق نیست ک بگم دعام حتما می گیره ی آدم عادی هستم ولی میگن دعا ما در حق همدیگه می گیره 

اگرم برای دیگران دعا کنی دعا خودت سریعتر مستجاب میشه سیدمحمدرضا حق الیقین جز عارف بزرگ و جز اولیا محسوب میشه ک خیلی ها ازش حاجت گرفتن مزارش تو حیاط شاه عبدالعظیم باغ طوطی هست رو ب رو تابلو قرض الحسنه 

اگه توانش داشتید برید اونجا دعا کنید و چله گرفتید حالا هر چله ای یس،.. هدیه کنید ب ایشون إن شاالله خدا صلاح بدونه حاجت روا میشید 

خدا با من است 🙌🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نسترن

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2738

حدیثه فرزند اشرف

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
2706