2737
2739
عنوان

مهمونی عصرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 23 پست
ساندویچ فلافل سمبوسه مرغ شکم پر دلمه کوفته ماکارانی...

وااای چقدر خوبه  

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
عالیع  خوش بگدره بهتون ساندویچ مرغتو بهم میدی دستورشو؟

قربونت عزیزم لطف داری...من مرغ رو باریک باریک نیکنم با پیاز رنده شده و فلفل دلمه تفت میدم بعد یکم ذرت میریزم و ادویه...بعد داخل یه دیس ردیف ردیف مرغ میزارم خیار شور کاهو گوجه ذرت قارچ که خودشون بزارن لای نان باگت و بخورن البته میشه به مرغ پنیر پیزا هم زد ولی چون من میخوام سرد سرو کنم نمیزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخواد دوستامو دعوت کنم ولی اینجا نیستن دو مدل غذا ساده درست کن مثلا میزاقاسمی با بادم ...

مهمونی دوستانه واقعا خوبه انشاالله تو جایی که زندکی میکنید دوستای ناب پیدا کنین و دعوتشون کنین

قربونت عزیزم لطف داری...من مرغ رو باریک باریک نیکنم با پیاز رنده شده و فلفل دلمه تفت میدم بعد یکم ذر ...

مرسی گلی

نوش جونتون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

الویه و کیک مرغ تو ی طیفن به نظرم الویه حذف کن به جاش یا سالادماکارونی یا لازانیا یا بندری یا فیله استریپس با سیب زمینی سرخ کرده و سالاد کلم و دلستر درست کن 🤌😋 سوپ هم همیشه تو فصول سرد درست میکنم و ازش استقبال میشه به نظرم سوپ خامه و تره فرنگی مناسبه و خوشمزه هم هست 

کیک بستنی و کاپوچینو داغ ، سینی مزه ، ذرت مکزیکی یا پفیلا و تخمه ،میوه فصل و دسر هم سرو کن

کلی خوش بگذره بهتون 😊🌸

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
الویه و کیک مرغ تو ی طیفن به نظرم الویه حذف کن به جاش یا سالادماکارونی یا لازانیا یا بندری یا فیله ا ...

عزیزم ممنونم از پیشنهادت اما من کیک مرغ درست نمیکنم ساندویچ مرغ میزارم...🙏😍

عزیزم ممنونم از پیشنهادت اما من کیک مرغ درست نمیکنم ساندویچ مرغ میزارم...🙏😍

خب پس اوکیه نووووش جونتون 🙌🏻👌🏻

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738