2726

دوستان می‌دونم بخشیدنی نیست و اینا و جواب خیانت طلاق و خاتمه دادنه ولی من نمیخوام خونمو زندگی ک بدست آوردم و خراب کنم می‌دونم شوهرم هم بازم این کارو میکنم و دست نمی‌کشه من حتی خوابیدنمم پراز آشوبه و فکروخیال می‌خوام خودمو رها کنم دیگه مشکوک نباشم نمیخوام خودمو نابود کنم می‌خوام از این حس رهاشم و فقط ب خودمو بچم فکرکنم ولی نمیدونم چجوری خسته شدم میخوام اونم اونقدر تو خیانتش غرق شه ک بروز خدا جوابشو بده.فقط روز و شبم بی معنیه صبح تا شب همش تو فکرم ک نکنه نکنه نکنه خسته شدم میخوام از این حس لعنتی خلاص شم لطفا اگه میتونید جوابمو بدید و از تجربیاتتون ک خودتونو ساختید بگید لطفا اگه قراره کامنت منفی بزارید این کارو نکنید چون خودم ب اندازه ی کافی پریشون هستم می‌خوام بخاطر بچمم ک شده قوی بمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم خیانت بابامو دیدم هم نامزدمو  جانم بفرمایید 😂

می‌خوام ازاین فکرو خیال لعنتی بیام بیرون روز و شبم همش شده این ک خودمو نابود کنم بااینکه شوهرم درست نمیشه خودم می‌دونم فقط می‌خوام دیگه برام مهم نباشه

می‌خوام ازاین فکرو خیال لعنتی بیام بیرون روز و شبم همش شده این ک خودمو نابود کنم بااینکه شوهرم درست ...

سخته 

من خودم ادم شکاکی نبودم ولی خب انقدر بهم خیانت کرد ک حتی الان بعد دوسال باز به هیچکس اعتماد نمیکنم 

پدرم پنجاه سالشه تو این سن دست بر نداشته 

نامزدمم ۳۰ سالش بود 

یعنی میگم کلا درست بشو نیستن 

هرچقدر خودتو سرکوب کنی ک برات مهم نیست 

بالاخره از یجای دیگه بروز پیدا میکنه 

میبینی بد بین شدی ،پرخاشگر شدی ،حوصله بچتو نداری 

همون بچه بزرگ شه خیانت پدرشو ببینه داغون میشه 

ببین یکی دو سال با فکر و خیال سر میکنی بعدش داغون میشی و احساس پوچی میکنی و جدا میشی دو سال زمان میبره .

الان خودخوری هات شروع میشه و دائم به این فکر میکنی که چی کم داشتم که بهن خیانت کرد و آخر سررر....

دیر میکنه اون فکر میاد تو ذهنت گوشی دسته بازم همون فکر ...... بعدا حرفامو میفهمی .

جدا شدم اما قوی شدم به خودم افتخار میکنم
2706