2726
عنوان

ترکا جواب بدن

145 بازدید | 14 پست

تا حالا شده وقتی با یه فارس حرف میزدین حس غریبگی کنین باهاش؟ یا تو شهر فارسی زبون حس غریبگی کنین؟ 

مثلا من خودم وقتی تبریز رفتم حس اوکی ای داشتم وقتی سراب رفتم حس معمولی ای داشتم ولی وقتی تهران و مشهد رفتم حس غریبگی شدید داشتم اصلا حس میکردم کشور خودم نیس

نمیدونم شمام اینجورین یا من تنهام؟ 

البته همه جای کشورم سرای من است ولی این حس رو نمیتونم کنترل کنم.. 

سکوتی از جنس فریاد. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم همینجوریم با ترکا راحت ترم و حس خوبی دارم خب به هر حال زبان مادریمونه

بعضیا ممکنه اشتباه برداشت کنن من هممونو دوس دارم فقط حس راحتی باهاشون ندارم کلا احساس نزدیکی نمیکنم و نمیتونم راحت حرف بزنم

خوشحالم الان برگشتم دوباره شهر خودم

سکوتی از جنس فریاد. 

من اوایل آره

ولی بعد۱۲سال زندگی تو شهر فارس نشین عادی شده 

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
بعضیا ممکنه اشتباه برداشت کنن من هممونو دوس دارم فقط حس راحتی باهاشون ندارم کلا احساس نزدیکی نمیکنم ...

ترک کدوم شهر هستید؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
اردبیل

همشهری حالون نجوردی؟

سوخ دریپ والاه :) سن نجسن؟ 

آه آه آمان آمان سوخ دیمدن

منده وارام شکر

2706