2726

یه مشکل خیلی بزرگی دارم که محال شده حل شدنش به اخر خط رسیدم سه شب پشت سر هم خوندم وفقط خواستم یه نشونه بهم بده یا یه راهی جلوی پام بزاره اما چون فکرم خیلی آشفته بود چیزی ندیدم تااینکه شب چهارم خیییلی گله کردم قسمش دادم به جان پسرش که حداقل نشونم بده که شدنی نیس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاغروب ناراحت بودم یهو اذان مغرب همسایمون خیییلی باما صمیمی هستن و رابطه خوبی داریم خودشم سید زنگ زد گف ازصبح میخام زنگ‌بزنم یه چیزی بگم وقت نمیکنم دیشب خوابتو دیدم خشکم زد گفتم خیر باشه چی دیدی گف والله اومده بودی جلو در و محکم درمون میزدی با خوشحالی میگفتی سیدخانم دیدی مشکلم حل شد بعد میگف باصدای بلند میگفتی مشکلم بدست. تو حل شد تو واسطه شدی میگف یهو بیدار شدم دیدم ده دقیقه به اذان صبح عجیب اصلا بهت فکرم نکردم نمیدونم چرا همچین خوابی دیدم 😭😭😭😭😭

تاغروب ناراحت بودم یهو اذان مغرب همسایمون خیییلی باما صمیمی هستن و رابطه خوبی داریم خودشم سید زنگ زد ...

بنظرم اگه اون خانم مطمعنه و میشناسیش به اون خانم بگو برات دعا کنه یا یه چیزی نذرش کن اگه حاجت گرفتی براش بخری چون سیده ، میگن مثلا پارچه چادری یا چیزای دیگه 

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹
عزیزم حاجت گرفتی؟

بله هر چی بهم گفته بود شد دقیقا همون تایمی که گفته بود دادگاه داشتم بهم گفته بود همسرت نمیاد طلاقت نمیده جلسه اخرم بود و حکم طلاق میدادن همسرم اومد و گف قصد جدایی نداره میخاد سازش کنه 

2706