2737
2734

وای دیگه از دستـکارای شوهرم خسته شدم تا پریروز خونوادش سه شب خونمون خوابیده بودن باز حالا خونوادش پاشدن برای ی کاری رفتن شهر دیگه داداش شوهرم چون مدرسه داشت نتونست باشون بره حالا شوهرم ورش داشته اورده خونه ما با اینکه داداش و ابجی دیگم داره ولی پاشده اومده اینجا بخدا از خستگی اون سه روز کمرم درد میکنه باز ورداشته داداششو اوردخ چیکار کنم خسته شدم

فک کن برادر خودته

ی بچه کوچیک چ ازاری میتونه بهت برسونه

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم درک میکنم خسته شدی اما این یه نفره بچه تر هم هست نمیخواد که جلوش خم و راست بشی یا همش در حال کار کردن باشی حتما خونه شما خیلی راحت تر هست که پبش اونای دیگه نرفته . صبور باش اشکال نداره میگذره 

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻
عزیزم درک میکنم خسته شدی اما این یه نفره بچه تر هم هست نمیخواد که جلوش خم و راست بشی یا همش در حال ک ...

میترسم خونوادش ک برگردن باز پاشن از راه بیانـخونه ما شب بمونن

میترسم خونوادش ک برگردن باز پاشن از راه بیانـخونه ما شب بمونن

دیگه این مدیریت شوهرت رو می‌طلبه باید بگه دور از جون خانمم یکم مریض احواله یا کمرش درد میکنه نمیتونه بلند شه خلاصه یا بهانه بیاره یه جوری بپیچونه

2738
حالم ازش بهم میخوره انگار منـبراش مهم نیستم

ناراحت نباش عزیزم تقصیری نداره خانواده ش هستن اونم این وسط یه جورایی گیر کرده چون همش مجبوره ملاحظه شون رو بکنه