2410
2553
عنوان

انتقال جنین

300 بازدید | 8 پست

شهریور ماه عمل پانکچر انجام دادم   هایپرشدم و جنینم فریز شد  بعد ۳ دوره سیکلم برای انتقال جنین  ب مرکز مراجعه کردم    ک ازمایش و سونوگرافی انجام دادن و گفتن اماده  انتقالم  بعد بهم داذو سینال اف و لتروزول دادن و با فاصله یک هفته دوباره مراجعه کردم و مجددا  ازمایش و سونو انجام دادن و امپول سینال اف ک  الان تزریق میکنم   من ک الان جنین فریز دارم  چ احتیاج ب   امپول هست؟   لطفا راهنمایی کنید .  من الان  نمیدونم کی انتقال انجام میشه 

خانوما لطفا اگر کسی انجام داده و میدونه راهنماییم کنه لطفااا

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
بله فکر کنم.منم انجام دادمو۳ بار .ولی دقیق یادم نیست.از بس دلرو و آمپول داشتم یادم نمیاد.ولی سینال ا ...

اخه قبلش برا   تخمک کشی  حدودا ۲۰تا تزریق کردم  ولی الان برا انتقال میزم چ احتیاج ب این امپوله ک هربار میرم تعداد تخمک و ااندازشو  بررسی میکنن گیج شدم بخدا 

شما برا انتقال  استفاده کردین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه قبلش برا   تخمک کشی  حدودا ۲۰تا تزریق کردم  ولی الان برا انتقال میزم چ احتی ...

مال چند سال قبله.اصلا یادم‌نیست.چون بینش چند بار هم آی یو آی داشتم با هم قاطی کردم.عزیزم‌قبل از انتقال حتما آزمایش ایمنی و انعقادی بده.من مشکل ایمنی داشتم درمان کردم و طبیعی باردار شدم

2456
مال چند سال قبله.اصلا یادم‌نیست.چون بینش چند بار هم آی یو آی داشتم با هم قاطی کردم.عزیزم‌قبل از انتق ...

سلام عزیز

میشه بگی چه درمانی کردی؟

منم آزمایش ایمنی م مورد داشت فاکتورش بالا بود

ممنون میشم راهنمایی کنی

نگین عشق من
سلام عزیز میشه بگی چه درمانی کردی؟ منم آزمایش ایمنی م مورد داشت فاکتورش بالا بود ممنون میشم راهنم ...

عزیزم ازمایش ایمینی چیه با چ حرف و کلمه ای ؟ 

سلام عزیز میشه بگی چه درمانی کردی؟ منم آزمایش ایمنی م مورد داشت فاکتورش بالا بود ممنون میشم راهنم ...

آپکا من بالا بود و لنفو تراپی کردم.البته میشه سرم‌آی وی آی جی هم تزریق کرد.هر دو راه رو داره

2714
عزیزم ازمایش ایمینی چیه با چ حرف و کلمه ای ؟ 

موارد زیادی بود 

آپکا

انتی tPO

یه سری cD مارکر ها با شماره های مختلف.متاسفانه آزمایش هامو نگه نداشتم وگرنه ازش عکس میفرستادم برات.سال ۹۸ بیشتر از یک میلیونوهزینه آزمایش هام شد