2737
2734
عنوان

برام دعا کنید

99 بازدید | 6 پست

چرا من که حق زندگی ندارم. بعضی وقتها دلم زندگی میخواد. شوهر میخواد، بچه میخواد، کار خوب میخواد. در صورتیکه روزگار آب پاکیرو ریخته رو دستم. ولی بازم هر از گاهی دلم چیزای ممنوعه میخواد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واست دعا کردم شمام واسه من دعا کنین ان شاءالله خدا هر راهی که خیره جلو پات بزازه

کاربر قدیمی ام چند روز پیش بنا بر دلایلی تعلیق شدمتیکر عروسیمه دو سال عقدیم برای سلامتی به هم رسیدنمون به هم من نامزدم یه صلوات بفرستین امیدوارم هرکی هرچی برا من میخواد خدا براش بخواد ان شاءالله.  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ» مرسی از کسای که صلوات فرستادن امیدوارم به حاجاتتون برسین مرسی از قلب های مهربونتون که دعا کردین برام R:F دتر نوم قلبم کول کسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای آرامش قلبت برای آرامش زندگی منم دعا کن

خدایش بچه و شوهر انقد تحفه‌ای نیست  بعضی شوهرا نداشتنشون بهتره تا داشتنشون(خودمو نمیگم ناشکری هم نمیکنم کلی چیزی که دیدم و شنیدم و میگم) دعا میکنم بهتریناش نصیبت بشه انشاالله

هرچیزی به وقتش

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️