2733
2739

سلام بچه ها

من خیلی دوست دارم معروف شم مثلا شغلم طوری باشه ک معروف بشم تو کلللللل جهان مثل رونالدو

اما هیچوقت همچین نمیشه چون دخترم😔هیچ وقت خانما معروفیتی ندارن همه چی واسه مرداس

دلم میخواست فوتبالیست بشم که معروف شم اما وقتی در بارش تحقیقات کردم دیدیم حتی بازیکنان موقع بازی تماشاگر هم ندارن😔

نمیدونم چ شغلی انتخاب کنم ک معروف بشم😔

شاید خانم های خارجی بتونن معروف بشن ولی ایرانی ها چرا نمیتونن به اونی ک میخوان برسن؟مگه گناهمون چیه؟😔

شغلی چیزی به نظرتون هست که ادم معروف بشه؟ 

خوشبحال رونالدو😐😂همه چیزای خوب واس مرداس😐😥

هوفففف

(لطفا هم بیاید فقط حرف بزنیم توهین نکنید بعضیا)

خیلیا کنارم هستن ... ولی دلم پیش تو آرومه♥️🌈

يعني خانم معروف نميشناسي شما؟😐

احتمالا بخاطر اطلاعات خيلي محدودته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم معروف تو دنیا زیاده از نویسنده گرفته تا خواننده و بازیگر و مجری و غیره

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
2731
يعني خانم معروف نميشناسي شما؟😐 احتمالا بخاطر اطلاعات خيلي محدودته

چرا اما بیشترش خارج از ایرانه

ایرانی خانمای معروف تو جهان کم داره من نمیدونم

خانوم انوشه انصاری

خانوم مریم میرزاخانی

و هزاران خانوم معروف دیگه تو جهان هستن این چه حرفیه اخه

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2738

بازیگر شو

یا قهرمان تنیس تکواندو کاراته

خواننده و مدلینگ ک نمد چقد دستت بازه

نویسنده شو

آهنگساز

بلاگر ولی خیلی خفن 

طراح لباس شو

آرایشگرم میتونی تا جهانی بری اگه استعداد داشته باشی

ز که بگریزم ز خود ؟ ای محال ...
میدونم ولی ایرانی نیستن اکثرا خارجی ان

اره زن ها نمیتونن به اون حد موفقیت برسن . مخصوصا رشته هلی ورزشی 

🦋 میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم؟ یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم🤍                          متعهد به اهدافم💍
پس اینهمه بازیگر زن که معروف شدن چین ؟ اینهمه ورزشکار زن چی؟دیگه عصر قاجار نیست که زنا نتونن کار کنن ...

عزیزم منظورم اینه ک تو کل جهان معروف شی حتی خیلی بیشتر از مردا 

مثل انجلینا جویی ولی ایرانی من همچین شخصی نمیشناسم+

چرا اما بیشترش خارج از ایرانه ایرانی خانمای معروف تو جهان کم داره من نمیدونم

اونايي ك خارج از ايرانن استارت موفقيت و رشد كردنو زده بودن كه ب مرحله هاي بالاتر رسيدنو رفتن

فقط انگيزه و هوش كافي ميخواد شمام ميتوني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706