2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 22 پست
اره واقعا فقط بلدن پول ویزیتو سونو بگیرن بمیری هم به دادت نمیرسن

کاش یکم وجدان داشتن.من از پارسال ک سقط کردم زیر نظرش بودم.پنج شش بار فکر کنم آزمایش دادم چک شدم.شوهرمو فرستاد آزمایش.چهار ماه اقدام ماهی دو بار میرفتم مطبش.پول ویزیت جدا سونو جدا.آخرم این شد...

کاش یکم وجدان داشتن.من از پارسال ک سقط کردم زیر نظرش بودم.پنج شش بار فکر کنم آزمایش دادم چک شدم.شوهر ...

همه ی اینا بکنار همین که بعداز چندماه بی بی چکت مثبت میشه بعد با بی دقتی اینا کلا ذوقت میپره این بده

خداخیرشون نده اینقدر راحت ازهمه چی میگذرن

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بپرسم چه مشکلی داشتید و دکترتون کی بود؟

من تخمک گذاری داشتم ولی تخمک هام خوب نبود بهم قرص های تقویت سیستم ایمنی و تقویتی مخصوص زنان می داد که خدا روشکر جواب داد،  تهرانم دکتر پاکروش، فقط بیمارهایی که مشکل باروری دارن رو قبول میکنه از شهرهای مختلف پیشش میان 

من تخمک گذاری داشتم ولی تخمک هام خوب نبود بهم قرص های تقویت سیستم ایمنی و تقویتی مخصوص زنان می داد ک ...

اتفاقاً میخواستم وقت بگیرم ازشون فقط واسه سه الی چهار ماه دیگه وقت میداد منم مشکلم اینه الان که باردارم فقط با یکبار اقدام باردار شدم ولی فکر کنم کیفیت تخمکم خوب نیست، شما معرف داشتید پیش دکتر پاکروش؟

2731
اتفاقاً میخواستم وقت بگیرم ازشون فقط واسه سه الی چهار ماه دیگه وقت میداد منم مشکلم اینه الان که بارد ...

از یه دکتر زنان  نامه بگیر که مشکلت رو بنویسه یا اگر سقط کردی بنویسه بعد برو، دکتر خوبی هست فقط هزینه ها زیاده

من هفته ی 13 توقف رشد داشتم ولی یه دکتر بسیار خوب رفتم مشکلم رو تشخیص داد و الحمد الله بعد از 6 ماه ...

مشکلت چی بود ؟چه دکتر خوبی من بار اول گفت نیاز به پیگیری نداری الان منم یه جنین مرده دیگه تو شکمم 

اون ۱۴هفته ش بود این ۱۱هفته

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
مشکلت چی بود ؟چه دکتر خوبی من بار اول گفت نیاز به پیگیری نداری الان منم یه جنین مرده دیگه تو شکمم&nb ...

تخمک داشتم ولی تخمک‌ها بی کیفیت بود، حتما دنبال یه دکتر خوب باش که مشکلتو پیدا کنه، یه خانمی از سنندج اومده بود 11تا سقط داشت خیلی آزمایش داده بود بارداری 12 رو پیش دکتر من بود ولی سقط شد که فهمیدن جفت بزرگتر از جنین میشه و جنین خفه میشه تو بارداری 13 با رژیم سخت تا هفته ی 28 نگهش داشتن بعد زایمان کرد ولی نوزاد رو 2 ماه تو دستگاه نگه داشتن، الحمدالله با بچه شهر خودش برگشت 

2738