2733
2739
عنوان

ماجرای خاله من .... با سیاست ها و عاقل ها نظرتونو بگید🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 40 پست
هرچی میکشیم از مادرمه  همیشه خوبی میکنه بهشون ولی اصلا اونا بهش محلم نمیدن  ...

ببین مادرت و ولش اگه خواهر داری گوشیو بده بگو تماس بگیره همه ی اینایی که اینجا نوشتی محترمانه به خالت بگه اگه کسی نیست خودت بگو وقطع کن بعدش دوری و دوستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
💔دلم خیلی شکست اما درس عبرت شد برام

قلبت مرهم میشه نازنین ،وقتی دیگه باهاش مث قبل نباشی.

بی احترامی درست نیست و فکرم نمیکنم ادمش باشی،ک اگه بودی همونجا میشستیش و سرویسش میکردی.

همونطو ک همه دوستان گفتن بهترین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کار تغییر رفتاره و دیگه لطف نکردن بهش.

ب خونوادت گفتی؟؟مامانت یا خواهرت؟!چی گفتن؟؟؟

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...
الان ۱ ساعته اومدم تو اتاقم  خودشم متوجه شده

به همین کار ادامه بده

و لطفا کارشو زود یادت نره 

هرکس باید به لیاقتش برسه

اون دیگه از چشمت افتاده پس بزار همون بیرون بمونه جای ادم نمک نشناس روی چشم نیست

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2738

فقط یه چیزی عزیزم اینکه حالا که بخاطر رفتارش داری بی محلی میکنی اینکارتو کلا ادامه بده نه اینکه دفعه بعد که اومد باز مثل قبل باشی باهاش بذار حساب کار دستش بیاد 

منم خاله مامانم دقیقا همینه مامانم و مامانبزرگم از دستش دیوونه شدن

قلبت مرهم میشه نازنین ،وقتی دیگه باهاش مث قبل نباشی. بی احترامی درست نیست و فکرم نمیکنم ادمش باشی،ک ...

مادرم خیلی ناراحت شد و ۳ ۴ روزع بهش زنگ نزد 

اونم زنگ نزد اینقد پرروعه🙂

مادرم خیلی ناراحت شد و ۳ ۴ روزع بهش زنگ نزد  اونم زنگ نزد اینقد پرروعه🙂

الهی جانا

مثال خود گربه کوره اس.

مطمئن باش دست پیش هم میگیره،اما اهمیت ندین

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...