2733
2734
عنوان

امروز زدم تو گوش شوهرم

3178 بازدید | 54 پست

شوهرم سر دختر سه ساله ام داد و بیداد کرد گفت چرا جیغ میزنی تو خونه منم ناراحت شدم بچه رو بغل کردم بچه هم شروع کرد به گریه شوهرم اومد زد تو صورت بچه منم زدم تو گوش شوهرم اما یواش جلو پسر خالش و زنش بعد هم خودم گریم گرفت حالا قهر کرد منم اعصابم خورد شد الان بعد رفتن مهمونها زدم بیرون گفتم میرم خونه بابام ولی اومدم خونه دوستم به نظرتون برم خونه یا برم خونه بابام

بخاطر بچه جلوی بچه اینجوری دعوا نکنید احساس پوچی میکنه مشکلات روحی و روانی از همین چیزا سرچشمه میگیره 

بخاطر اسمم منو ریپلای نکن من اصلا جاری ندارم...هر اسمی زدم برای کاربریم قبول نکرد از حرصم اینو زدم پذیرفت😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی کاملا اشتباه کردی. نباید بخاطر بچه شوهرتو میزدی.

اما با شوهرت حرف میزدی که بچه رو نزنه.

یه روز بچه میره خوت میمونی و شوهرت

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
2738

درسته کار شوهرت بد بود ولی جلوی کسی نمیزدی. میزاشتی تنها بشین میزدی خورد و خمیرش میکردی 

لینک حذف تاپیک https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
این مرد چرا درک نمیکنه بچه نمیفهمه کجا گریه کنه کجا گریه نکنه؟

عجیبه واقعا هیچکس نمیگه مرده اشتباه کرده همه میگن گناه داره😑

بامداد خمار وزن فعلی ۷۵ هدف یک ۷۰ هدف دو ۶۵ هدف سه ۶۲ گروه نارنجی🍊

ایشون کار اشتباهی در قبال بچه کرده شما ده برابر اشتباه در قبال همسرت انجام دادی

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

بچه جیغ بزنه ادم اذیت میشه خب مهمونم داشتید بهتر بود بچه رو مدیریت میکردی

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2706