2410
2553
عنوان

کسایی ک خیانت دیدن بیاین

403 بازدید | 13 پست

چیکار کردین حالتون بهترشد و شوهرتون دوباره برگشت سمتتون؟؟؟حالا یاخیانت جنسی یا چتی،،،،،چطور هم ازش متنفر شدید و هم سمت خودتون کشیدینش؟؟؟بازم خیانت می‌کنه یاشوهراتون عوض شدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یعنی مرگ تدریجی امضام 

از نظر منکه مرد هرزه عوض بشو نیس 

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹

اون پشیمون از کارش ولی من نمیتونم ببخشمش حتی اگه ب روم نیارم ولی مهرش از دلم رفته

اگه میشه با دل مهربونتون برای برآورده شدن تنها آرزوم دعا کنید یعنی باردار شدن خواهرم😔قدرت تحمل هرکس را از میزان سکوتش بسنجید آنان ک هیاهو می‌کنند بار هیچ چیز را ب روی شانه های خود تحمل نمی‌کنند. همه آدما هزارتا درد دارن حواسمون باشه ک ما نشیم درد هزار و یکمیشون.قضاوت و پیش داوری درباره یک شخص مشخص نمیکند او کیست. مشخص می‌کند شما چه کسی هستید! 😊

😒😒😒هیچ کار خاصی نکردم ،رهاش کردم ، بیرون میره سراغشو نمیگیرم ، مگه میشه یکیو به زور نگه داری ، همش در استرس و اضطراب باشی ،خودشونم باید بخوان ، سرگرم بچه هامم ،دیگه بخوادم بره ، بره!

2714

من یه ماه پیش خیانت دیدم رهام کرد رفت بااون یه ماهه میگذره مث روزای اول حالم بد نیس ولی هنوز قلبم تیر میکشه نفسم میگیره اشکام روزی یکی دوبار سرازیر میشه اه میکشم مدام ولی بهترم نسبت ب اوایل😊

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...

واقعا چرا اینجوره؟وقتی زن خیانت کنه شوهر حق داره ب بدترین شکل برخورد کنه و حتا جامعه.بعد تو میپرسی شوهرتون بعد خیانت اومد سمتتون؟!مرده شورشا ببرن؛دختر خوب مردی ک خیانت کنه بازم میکنه.جوری برخورد من مه اگه تو خیانت میکردی باهات برخورد میکرد؛اگه شرایطشو داری جدا شو!

هنوز حالم خوب خوب نیس اما حس میکنم دیگه بیشتر هوای خودمو دارم قبلا خیلی بهش اعتماد بیخود میکردم زیاد به کاراش اهمیت نمیدادم الان بیشتر اهمیت میدم از نظر رابطه هم هنوز خوشحال  نیستم اما کلا توکل کردم بخدا چون یه بچه ی معصوم بینمون هست تصمیم گرفتم یه فرصت دیگه بدم بهش

با خشم و نفرت و سردی هم خودت رو ازار میدی هم اون سوق میتی سمت بقیه دخترا پس یا جدا شو یا ببخش و گرم ...

همین دیگه، مگه پسر و مرد برا ماکمه!!کسی ذاتش خراب باشه کاریش نمیشه کرد ، برن به جهنم ، آب از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب ، یکبار رفتن ، دیگه مهم نیست با صدتای دیگه هم میخوان باشن ، باشن

یعنی مرگ تدریجی امضام   از نظر منکه مرد هرزه عوض بشو نیس

چقدر خوبه قوی موندی من همش کم میارم همش دلم بغل گرم یه مرد رو میخواد همش بقیه رو که میبینم دلم زندگی خوب میخواد بخاطر بچم ولی دیگه بریدم اونم از خداشه بره پی هرزگی