2733
2734
عنوان

هک شدم😐😅

225 بازدید | 16 پست

به نظرتون اینکه مامانم گوشیمو هک کرده کار درستیه؟‌ من دیدم تو گوشیش تمام پیام هامو میخونه ولی نمیدونه من فهمیدم . خب من با دوستم درد و دل میکنم نمیخوام کسی بفهمه یا ...... 😶. ۱۹ سالمه در ضمن .

🦋 میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم؟ یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم🤍                          متعهد به اهدافم💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من گوشی داداشم چک می کردم 

بهش بهش می گفتم فکر می کرد هکش کردم 

اگر چکش نمی کردم واقعا اسیب می دید و اشتباه من رو تکرار می کرد

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
مامانت تو سازمان اطلاعات کار میکنه؟😬😅

🤣🤣 نمیدونم 

🦋 میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم؟ یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم🤍                          متعهد به اهدافم💍
2738
معلومه که کار درستس نیس فقط پدر مادرای ایرانین حق هر چیزی رو به خودشون میدن

🤦‍♀️🤦‍♀️

گوشی رو هک کرده؟ یا تلگرام؟

گوشیی

من گوشی داداشم چک می کردم  بهش بهش می گفتم فکر می کرد هکش کردم  اگر چکش نمی کردم واقعا ا ...

چه اسیبی؟‌

اگه از تلگرام ایناست که دسترسی رو ازش بگیر اصلا حق و اجازه ی این کار رو نداره

نه گوشیمه

2706