2410
2553
عنوان

مگه همه داروخونه ها داروهای بیش فعالی روندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 48 پست
نه داروخونه کنار مطبش داشت ارپییروزوال‌همچین چیزی

عجیبه.چه مارکی میدس؟

اون اریبیپرازول رو مارک اریزور بخر خیلی بهتره و حتما حتما سر ساعت بده دیر و زود بدی تهوع میاره

همتا اسم خـودمه♥
عجیبه.چه مارکی میدس؟ اون اریبیپرازول رو مارک اریزور بخر خیلی بهتره و حتما حتما سر ساعت بده دیر و زو ...

مارکشو نمیدونم

فردا برم همین که شما میگین میگیرم.

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عجیبه.چه مارکی میدس؟ اون اریبیپرازول رو مارک اریزور بخر خیلی بهتره و حتما حتما سر ساعت بده دیر و زو ...

این برای چی هست .؟

من قول دادم ب خودم از این ب بعد فقط خودم حواسم ب خودم باشه ولاغیر ....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فقط چند روز دیگه مونده ب هدفم  
2456

خانما همتون بچه های بیش فعال دارین ؟

چ داروهای میدین ؟

منم دخترم بیش هست 

و این هفته قرار هست ریتالین تجویز بشه براش

من قول دادم ب خودم از این ب بعد فقط خودم حواسم ب خودم باشه ولاغیر ....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فقط چند روز دیگه مونده ب هدفم  
ریتالین خیلی عوارض داره

برای بچه ی بیش فعال سودش بیشتر از عوارضش هست 

و تنها داروی موثر .

چون دختر من هیچکدوم روش هیییچ اثری نداشتن

2714
برای بچه ی بیش فعال سودش بیشتر از عوارضش هست  و تنها داروی موثر . چون دختر من هیچکدوم روش هیی ...

دخترتون بیش فعالی شدید داره ؟ و اینکه چند سالشه؟ من برادرم بیش فعالی داشت سالها ریتالین و یه قرص دیگه بهش دادیم ، بدون قرص اصلا قابل کنترل نبود ولی الان خیلی وقته قطع کردیم اما عوارضش همچنان هست ریتالین اشتهااور شدید هست و الان چاقی مفرط داره، تیک عصبی میاره برادر من کنار ناخن هاش رو زخم میکنه همیشه

دخترتون بیش فعالی شدید داره ؟ و اینکه چند سالشه؟ من برادرم بیش فعالی داشت سالها ریتالین و یه قرص دیگ ...

نه فقط درس نمیخونه 

اصلاااا علاقه ای ندارع هییییچچچچچ 

بشدت پرخاشگر شده 

فحش میده 

بی ادب شده 

اصلا گفتارش واضح نیس 

زود فراموش می‌کنه چیا رو 

شاخه ب شاخه میپره 

توی کلاس زود حوصلش سر می‌ره و بلند میشه نمیشینه .

اتفاقا ریتالین بی اشتهایی شدید میاره خیلی لاغر می‌کنه 

من اگه تمرکز کنه فک میکنم همه چیزش خوب بشه 

چون دوپامین ترشح می‌کنه هماهنگ می‌کنه 

حالت هر چند سال 

ولی قطعا داروی کنترلش همینه 

و اینکه خارجیش خیییلی موثر تر هست .

دخترتون بیش فعالی شدید داره ؟ و اینکه چند سالشه؟ من برادرم بیش فعالی داشت سالها ریتالین و یه قرص دیگ ...

11 سالش هست

مشکلی نداشته مث الان 

ولی الان خیلی بد شده 

نه فقط درس نمیخونه  اصلاااا علاقه ای ندارع هییییچچچچچ  بشدت پرخاشگر شده  فحش میده& ...

دقیقا برادر منم همین علایمو داشت عیناً ، سر کلاس اصلا نمیتونست بشینه وسط کلاس چندین بار بیرون می‌رفت وقتی یه مطلب رو حفظ می‌کرد خیلی سریع فراموش میکرد ، ما با ریتالین تونستیم کنترل کنیم تا حدودی ولی الان هیچی به هیچی ، بالای بیست سالشه نشسته تو خونه و هیچ کاری نمیکنه یعنی کلا انگار یه آدم نرمال نیست خیلی لجبازه انگار بچه دو سالست ، ولی خیلیا بعد از دوازده سالگی کاملا به حالت نرمال برمی‌گردن انشاالله دختر شما هم این مشکل تمرکزش حل بشه خیلی زود ، اگه دکتر خوب ببرین هم می‌تونه خیلی کمک کننده باشه

دقیقا برادر منم همین علایمو داشت عیناً ، سر کلاس اصلا نمیتونست بشینه وسط کلاس چندین بار بیرون می‌رفت ...

من شیراز میبرم .

شما کدوم شهر؟

منم ب دخترم میگم نرمال نیستی اصلا 

خب باید ریتالین رو ادامه میدادین تا حدااقل کنترل میشد ....

دختر دوستم مث دختر خودم بود امسال دهم تیزهوشان قبول شد 

یعنی تو بچگی آروم و ساکت بود الان این رفتار ها رو داره بروز میده؟

اره 

اره 

گوش گیر 

متین مهربون 

تا پارسال با چشم باهاش حرف میزدم 

از خرداد. یهو تغییر کرد 

دکتر گف داشته الان عود کرده دیگه نمیدونم 

ولی خب کللللی از رفتارهای بیش فعال ها رو داره 

2706